Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha a sérültek ingyen üdvözülne...

Ha a sérültek ingyen üdvözülnek akkor minket miért fenyegetnek kárhozattal és pokollal?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 06:33
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/140 A kérdező kommentje:

#60 "Te a törvény által akarsz üdvözülni, így a sátáné vagy"


Ezt hol olvastad? Én nem a törvény álltal akarok üdvözülni de azt gondolom tudod hogy ha megölsz valakit azért Elohim nem fog téged megdicsérni.


"Ez még mindig a majomszeretet, a kegyes hazugság. Az agapé megmondja a másiknak, hogy el fog kárhozni és változtasson, de neked mondhat bárki bármit. Még a Bibliának sem hiszel, nyilván nekem sem fogsz"


Akkor mondjad sérülteknek is hogy elkárhoznak, gyógyuljanak meg különben pokol lesz a jutalmuk.

Agapé nem fenyegeti a másik embert kárhozattal hogy ha ezt meg azt nem csinálod akkor mész a pokolra ez ugyanaz ami ellen beszélsz hisz törvény alá akarod rángatni hisz a törvény is ugyanezt teszi hogyha nem csinálod akkor elkárhozol

2021. okt. 25. 09:25
 62/140 A kérdező kommentje:

#60 Min változtasson ha szerinted a törvény álltal üdvözülés bün?


Milyen törvényt vagy parancsolatot tartson be ha szerinted a törvényt a sátán adta?


saját magaddal vagy ellentmondásban és észresemveszed!!!

2021. okt. 25. 09:26
 63/140 anonim ***** válasza:
90%

"Te a törvény által akarsz üdvözülni, így a sátáné vagy"

Evangéliumban. Jézus mondta


"de azt gondolom tudod hogy ha megölsz valakit azért Elohim nem fog téged megdicsérni"

Nyilván. De én nem azért tértem meg, hogy gyilkoljak. Te törvény nélkül, lelkiismeretből nem tudod, hogy az ölés bűn?


"Akkor mondjad sérülteknek is hogy elkárhoznak, gyógyuljanak meg különben pokol lesz a jutalmuk."

Én kizárólag neked mondtam, hogy el fogsz kárhozni, ha nem térsz meg. Miért vagy hazug? Az is bűn, még a törvény szerint is.


"Agapé nem fenyegeti a másik embert"

a fegyelmezetlen hívőket megfenyítették, majd átadták a sátánnak, hogy a lelke megmeneküljön. Te tényleg nem olvastad soha a Bibliát?


"Milyen törvényt vagy parancsolatot tartson be ha szerinted a törvényt a sátán adta?"

Ezt se írtam sehol, hogy a sátán adta a törvényt, te hazug! És aki hazudik az a sátáné


"saját magaddal vagy ellentmondásban és észresemveszed!!!"

Pontosabban szándékosan hazudsz


"ha szerinted a törvény álltal üdvözülés bün?"

Törvény általi üdvözülés bűn? Szerintem? Te hazug vagy! Törvény által nem lehet üdvözülni. Aki így akar üdvözülni, az sátánista

2021. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/140 A kérdező kommentje:

#63 Ennyi ökörséget hogy sikerült leirnod? Ráadásul terelsz is. Te vagy a sátáné... Ja igen az sátánista aki szerint az ölés bün, paráznaság bün, meg a többi... Ne nevettesd ki magadat.


"Én kizárólag neked mondtam, hogy el fogsz kárhozni, ha nem térsz meg."


Nekem nem mondtál semmit, folyamatosan hazudik a benned lévő démon és próbál vádolni engemet. A vádlás bün. Az a hazug aki másikat vádol hazugsággal!

2021. okt. 25. 09:40
 65/140 A kérdező kommentje:

"Ezt se írtam sehol, hogy a sátán adta a törvényt, te hazug! És aki hazudik az a sátáné"


Hát de te mondod hogy aki a törvény álltal akar üdvözülni az sátánista ezek szerint a törvényt is a sátán alkotta. Ha meg a törvényt nem a sátán irta mi jogon sátánozod le a teremtő szentirását? eretnek sátánfajzadék!!

2021. okt. 25. 09:42
 66/140 anonim ***** válasza:
88%

"Ennyi ökörséget hogy sikerült leirnod? Ráadásul terelsz is. Te vagy a sátáné... Ja igen az sátánista aki szerint az ölés bün, paráznaság bün, meg a többi... Ne nevettesd ki magadat."

Semmi baj, hazudozz csak


"Hát de te mondod hogy aki a törvény álltal akar üdvözülni az sátánista ezek szerint a törvényt is a sátán alkotta. "

A te beteg, hazug logikád szerint esetleg, normális ember szerint nem


"Ha meg a törvényt nem a sátán irta mi jogon sátánozod le a teremtő szentirását? eretnek sátánfajzadék!!"

Semmi baj, hazug. Ugye nem baj, ha innentől hazugnak szólítalak?


Lássuk!


Szia hazug!

Mi újság? Ma hány trollkérdést írtál már ki?

2021. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/140 A kérdező kommentje:

#66 Saját magadról beszélsz.


De Jézus ezt üzeni neked te képmutató::

21„Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát. 22Sokan mondják majd nekem ama napon: Uram, Uram, nem a te nevedben prófétáltunk-e, nem a te nevedben űztünk-e ki ördögöket, és nem a te nevedben tettünk-e sok csodát? 23És akkor kijelentem nekik: Sohasem ismertelek titeket, távozzatok tőlem, ti gonosztevők!”



"A te beteg, hazug logikád szerint esetleg, normális ember szerint nem"


De te neked minden rendben van a fejedbe? Te irtad hogy sátánista aki Elohim törvénye alapján akar üdvözülni most mégis miért terelsz és hazudozol? De tudom démon van benned fölösleges kérdeznem.

2021. okt. 25. 09:49
 68/140 A kérdező kommentje:

#66


Képmutató vagy! Inkább a saját házád táján sepregess ne velem foglalkozz hogy én elkárhozok vagy sem.


Te sem vagy büntelen te képmutató eretnek Beliálfia

2021. okt. 25. 09:50
 69/140 anonim ***** válasza:
88%

" Te irtad hogy sátánista aki Elohim törvénye alapján akar üdvözülni most mégis miért terelsz és hazudozol?"


Szia hazug!

Ezt írtam, de te azt állítottad, hogy azt írtam, hogy a sátán adta a törvényt. De hát ebben semmi meglepő sincs, csak gyakorlod a neved, a hazugot.


"Te sem vagy büntelen te képmutató eretnek Beliálfia"

Semmi baj, hazug, nyugodj meg


"Inkább a saját házád táján sepregess ne velem foglalkozz hogy én elkárhozok vagy sem."

A te egód akarja, hogy foglalkozzunk veled, hazug. Azért írod ki minden nap ugyanazokat a hazug kérdéseket. Hazug


Mizu amúgy, hazug? Írtál ki azóta kérdést?

2021. okt. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/140 anonim ***** válasza:
88%

66, hagyjad ezt az idióta kérdezőt, aki azt mondja, hogy "Ja igen az sátánista aki szerint az ölés bün, paráznaság bün, meg a többi..."


Pont hogy a Sátán szereti ezeket a cselekedeteket. Jézus sem szerette. Teljesen össze van zavarodva, ahogy olvasom a válaszait, ennek pszichológus kell. De én furcsának tartom, hogy valakit ennyire elmeháborodottá tesz a Biblia olvasása.

2021. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!