Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van az hogy az egyház...

Miért van az hogy az egyház jobban démonizalja a leszbikusokat mint a férfi homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
Mert a nők eleve démonizálva vannak? Vagy a férfi homoszexualitasnak nagyobb kulturája volt már akkor pl a görögöknél? Manapsag is sokkal szodómisztikusabbnak es satanibbnak tartja az egyház.

2022. nov. 22. 20:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
6%

"Az az igazság hogy rüheleld a nőket"


Megalapozatlan állítás.

Sosem tettem nőgyűlölő megjegyzést, és én az igazságot írtam ide le!



"mert egyiknek sem kellesz: ezért a torz gondolkodásmódodat hiszed valóságnak."


Ejj azt a kutyafáját!

Benned egy Sigmund Freud veszett el barátom.


"A nőket meg nem engedték tanulni a nemük miatt, úgyhogy esélyük se volt erre."


A királyi és nemesi családból származóknak sem?

HM?HM?HM?


" Mondjuk nagyon primitív elvenni a lehetőséget valakitől mert nincs pöcse, hisz nem a péniszével tanul senki.."


Na és szerinted miért volt ez így?

Az emberiség mindig is kasztokra osztotta fel saját társadalmát.

Ki miben jó abban tevékenykedett.

Ha egyszer úgy látták hogy a nők jobbak a háztartás vezetésében, gyerek nevelésben akkor miért kellett volna elküldeni őket hadmérnöknek?

Vagy a férfiak babáztak volna otthon míg a nők ágyút öntenek, meg kardot kovácsolnak?

Na ne csinálj már magadból bohócot!

2022. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
62%
#23 Jogos. Viszont az itteni szellemi színvonalat elnézve tényleg a középkorban vagyunk. René Descartes, Francis Bacon munkásságát például olvasták itt a nagyokos vallásosok? Elárulom csendben, hogy azt a kort nem véletlenül nevezték felvilágosodásnak.
2022. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
35%

"Viszont az itteni szellemi színvonalat elnézve tényleg a középkorban vagyunk."


Mert nyilván a te "szellemi színvonalad" magasabb?


TE! TETTÉL NYÍLTAN FÉRFI GYŰLÖLŐ KIJELENTÉST! TE!


"Mondjuk nagyon primitív elvenni a lehetőséget valakitől mert nincs pöcse, hisz nem a péniszével tanul senki.."


És én vagyok a nő gyűlölő....


Mert nyilván az itt tett hozzászólásaim alapján csak erre lehet következtetni, meg arra hogy incel vagyok.


De akkor azt is mondom hogy a gyermekek is elnyomás alatt voltak megverték és megalázták őket, és a gyermekek nem egyenrangúak a felnőttekkel.

Na tessék most már akkor gyermek gyűlölő is vagyok.


Az állatokat is elnyomás alatt tartották/tartják, és állítom hogy nem egyenrangúak az emberrel.

Na tessék most már állat gyűlölő is vagyok.


De mielőtt fröcsögnéd itt a butaságot nyiss ki egy történelem könyvet és

meglátod, hogy bizony a spanyol inkvizíciót ami sok ártatlan ember halálát okozta Izabella KIRÁLYNÉ volt megalapítója!

Illetve a vikingeknél a nők maguk választhatták férjeiket, vagy szabadon kedvükre mehettek csatába.


De aki 8 általánosnál befejezte iskolai tanulmányait, annak nem is futja többre!


Én örülök neki, hogy végre összejött egy csaj akivel szerethetitek egymást.

Csak ettől azért még nem kell rögtön átesni a ló túloldalára, és férfi gyűlölővé válni!

2022. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%
#25 Előbb ülnék le egy galambbal sakkozni, mint veled. Te magad is sikítasz az ostobaságtól, és ezt még capslock-kal is kiemeled. Szép teljesítmény, ez igen..
2022. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
55%

"Te magad is sikítasz az ostobaságtól, és ezt még capslock-kal is kiemeled. Szép teljesítmény, ez igen.."


Igazán?


Mit is emeltem ki capslock-kal?


"hogy bizony a spanyol inkvizíciót ami sok ártatlan ember halálát okozta Izabella KIRÁLYNÉ volt megalapítója!"


1480-ban Izabella és Ferdinánd megalapította az inkvizíciót Spanyolországban.


Mi lenne ha előbb utána olvasnál bizonyos dolgoknak, minthogy itt égeted magad?


De akkor még egyetlen utolsó kérdés (amire az eddigiek alapján nem sok reményt látok hogy kapok itt választ), de azért csak felteszem.


Az emberiség történelme során számtalan női uralkodó volt hatalmon.

Ha olyan rossz volt a nőknek akkoriban, mert hát a csúnya gonosz férfiak elnyomták őket, akkor ezek a bizonyos női uralkodók miért nem tettek semmit értük? Pedig minden hatalmuk meg lett volna hozzá!

Na?

2022. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
62%
Kérdéssel válaszolnék kérdésedre: Hol a ménkűben említettem én meg bizonyos uralkodók nemi hovatartozását, te értetlen feminista gyökértroll? Az egyházat szidtam, és megvédtem az érveimet. Szóba sem került részemről más. Te valami kényszerbeteg lehetsz, ha a válaszaimban ezt látod.
2022. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a leszbikusok cukik a melegek meg zavarnak mikor nálam próbálkoznak és ha lepontoztok is ugyan ez lesz a véleményem, bár a lepontozókat úgy fogom titulálni, mint akik leragadtak ott, hogy ők a világ közepe és csak az lehet amit ők gondolnak és éreznek.
2022. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
62%
Nem pontozlak le, de azért ezen a világ közepe dolgon még gondolkodj, mert ez is csak egy vélemény. Persze nekem sem tetszik, ha rám mozdul egy meleg férfi, de attól még úgy vagyok vele, hogyha ez neki így jó, akkor csinálja hát nyugodtan.
2022. nov. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%

27,28

Ti nem szoktatok próbálkozni nőknél?

Szerintetek ők mit éreznek mikor egy-egy este 8-10 pasi próbálkozik be?

2022. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
29. tudom milyen ha nem szimpatikus nő nyomul rám, de ha egy faszi a seggemre csap meg faszképet küld hagy ne tűrjem már el.
2022. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!