Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehetne a keresztényeke...

Hogyan lehetne a keresztényeket meggyőzni arról, hogy Isten nem létezik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 15:11
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/199 anonim ***** válasza:
0%

Igen sokan ezt is mondták már, hogy ezt valakik csak kitalálták, hogy Isten gyermekei vagyunk, meg, hogy Isten Szűz Máriával csodát tett és úgy született Jézus Krisztus, hogy ezt valakik csak kitalálták, hogy az emberiséget be lehessen etetni és irányítani, manipulálni lehessen az embereket pénz csinálás...

Sokan ilyet is mondtak.

2023. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/199 anonim ***** válasza:
0%
Mondom, valamivel mindig ellehessen terelni az emberek figyelmét a rendes hétköznapi élet harmóniájáról, működéséről.
2023. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/199 anonim ***** válasza:
0%
Az lesz a durva, hogy azt a természetfelettit, aminek mi életünket köszönhetjük itt ezen a földön, arra mindenki arra a természetfelettire azt hiszi mindenki minden ember, hogy Isten az a természetfeletti és közben meg nem Istentől vagyunk és létezünk, hanem ha mondjuk pl. Földönkívülieknek, ufóknak köszönhetjük az életünket és nem Istentől vagyunk, hanem földönkívüliek, ufók azok a természetfeletti, akiknek a teremtményei vagyunk és nincs a halál után egy kukk se az a durva..
2023. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/199 anonim ***** válasza:
0%
Elakadt a lemez? Úristen az ateisták autisztikusan ismétlik most itt magukat, mint egy elakadt robot, rémes! Segíts rajtuk, hogy tovább lépjenek.
2023. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/199 anonim ***** válasza:
65%

84

Ne keverd az ateistát és ezt a másfél pipás chat bottot.

2023. máj. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/199 anonim ***** válasza:
70%

Igazából már én sem tudom, hogy mit higyjek, néha én se tudom már magamban sem eldönteni vagyis kitalálni, hogy Isten most tényleg létezik egyáltalán, attól még, hogy nem látta még senki, vagy csak a képzelet és a fantázia által egy kitalált képzeletbeli barát, vagyis kitaláció, hogy az embereknek csak lehessen miben hinni.


Sokan mondják, ha Isten gyerekei lennénk és ha most tényleg létezne Isten, akkor nem ilyen lenne akkor a világ.


Néha ebben az Istenbe tényleg csak hinni lehet.



Legalábbis a fél világ szerint.

2023. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/199 anonim ***** válasza:
0%

86 Isten gyermeke Krisztus. Amíg nem tudunk krisztusiak lenni addig csak eltevelyedett gyermekei vagyunk Istennek.


Isten megmutatta a helyes utat Krisztusban, de a világ nem hallgat rá.


(Akik fegyvert küldenek Ukrajnába és akik megtamadták Ukrajnát, azok antikrisztusiak. Azaz Isten ellenére mégha megkeresztelték őket akkor is.)


Fordítsuk meg a dolgot. Tegyük fel a világ összes embere krisztusi. Akkor milyen világ kenne? Háborúk biztos nem lennének.

2023. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/199 anonim ***** válasza:
36%

Igazából a föld hogyan keletkezett nem szoktátok megnézni, utána járni?


Meteor darabok zuhantak bele a földbe, aztán a földön különböző, mindenféle sejtek alakultak ki, amikből végül élet alakult ki a földre.


Nem Istentől vagyunk, az csak hogy az Isten teremtette meg a földet 6 vagy 7 nap alatt, meg, hogy Isten gyermekei vagyunk azt csak a papok találták ki, a papok prédikációja, hogy félelembe tartsák az embereket és a katólikusoknak meg dől a pénz.

Pénzcsinálás az egész.

A templomba is a persejbe dobják a pénzt a hívők, akik templomba járnak.

Pénzcsinálás.


Csak a papok mondják azt, hogy Istentől vagyunk, Isten gyermekei vagyunk, meg, hogy halál után ez lesz, meg az lesz, hogy a papok félelembe tartsák az embereket és a katólikusoknak meg a papoknak meg dől a pénz.

2023. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/199 anonim ***** válasza:
48%

Igazából a föld hogyan keletkezett nem szoktátok megnézni, utána járni?



Meteor darabok zuhantak bele a földbe, aztán a földön különböző, mindenféle sejtek alakultak ki, amikből végül élet alakult ki a földre.


Na és ebből állapították meg, hogy nincs Isten, hanem csak egy sors van csak. És a sorsot nevezik sokan és hiszik csak Istennek az emberek legtöbbje.

És az az igazság, hogy nincs Isten, hanem csak egy sors van és csak a sorsot nevezzük csak úgy, hogy Isten.

2023. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/199 anonim ***** válasza:

Mert legalábbis én már ha csak a saját mostanság beli tapasztalatomra vagy kíváncsi akkor énszerintem nincs ISTEN és JÉZUS meg a Szűzanya, hanem csak egy sors van csak és ezt az egészet, amit valakik kitaláltak direkt és szétterjesztették 2 okból, hogy az embereknek lehessen valamiben hinni, hinnijük és hogy valamivel csak félelemben tartsák az embereket, hogy ne vegye mindenki lazára az életet, hogy ne legyen teljes káosz a földön, hanem valamibe higyjenek az emberek és valamihez hűek legyenek az emberek, valaminek hálát adjon mindenki.


De ha az én tapasztalatomra vagy, vagy lennél kíváncsi, akkor énszerintem (MÁR) nincs Isten, hanem csak egy sors van csak és a sorsot nevezi és hiszi mindenki Istennek!

2023. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!