Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a keresztény cukrászt megbüntették diszkriminációért, mert nem volt hajlandó két férfi házasságára, meg egy sátánistának tortát készíteni?

Figyelt kérdés

Régóta pereskednek vele és engem ateistaként is elképeszt ez az lmbtq nyomás, szinte hihetetlen, hogy már itt tartunk.

Ennek a videónak a vége felé esik erről szó, 9,30 körül.

https://www.youtube.com/watch?v=kD-IRRfgEvw



2023. jan. 31. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/155 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
87%

"Aki nem volt hajlandó homoszexuális esküvőre tortát, s más megrendelőnek sátánt ábrázóló süteményt késziteni."

9:38-9:47


Na már most egy esküvői tortának a tetején ott szokott lenni a két illető is, akik jelen esetben két férfi. A másikon meg a szöveg szerint ördög kellett legyen.


A csávó szerintem csak simán nem akart olyan szimbolumokat késziteni amikkel nem ért egyet a vallási nézetei miatt, nem hiszem hogy azért utasitotta el az illetőket mert melegek voltak, a másikat meg mert transznemű.

2023. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/155 A kérdező kommentje:

Fasiszta?

Elképesztő ez a pimaszság!

2023. jan. 31. 20:10
 13/155 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen a végidő, a gonosz engedélyt kap egy rövid időre, hogy összeszedje a sajátjait. Rövid az ideje, tudja ő is.
2023. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/155 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

14-es.


Ez azért még nem a világ vége...

2023. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/155 anonim ***** válasza:
28%

Hol láttad az, hogy világ vége? Tanulj meg olvasni magyarul is, ne csak az arab ákombákomot.

A végidő a korszak utolsó szakasza.

2023. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/155 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Hát nekem tisztára jelenések könyve érzésem van az ilyen "Ilyen a végidő, a gonosz engedélyt kap egy rövid időre, hogy összeszedje a sajátjait. Rövid az ideje, tudja ő is." szövegektől.


Magyarul olvasva is egy csomo embernek ez esik le.


Miért van kevés ideje a gonosznak ha ez csak egy korszaknak az utolso szakasza?

2023. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/155 anonim ***** válasza:
27%

Akkor ne csak hivatkozz a Jelenések Könyvére, hanem olvasd is el.

Itt is csak az megy, mint a kérdésbeli cukrászdában, az ilyen sátánisták keresik a fogast az embereken. Keressed csak.

2023. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/155 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Basszus ismerlek, te gojo11 vagy.
2023. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/155 anonim ***** válasza:
85%
Én melegként azt mondom, hogy arra nem lehet senkit se kényszeríteni, hogy olyan tematikában vagy üzenettel készítsen tortát, amit nem akar. Ellenben szerintem nem szabadna megtagadnia egy általános torta elkészítését egy sátánistától, illetve egy általános esküvői torta elkészítését egy meleg pártól. Legfeljebb azt tudnám elfogadni, ha mondjuk ő maga nem lenne hajlandó rárakni a két férfi figurát a tetejére, de külön eladná nekik.
2023. febr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/155 anonim ***** válasza:
23%
Én biztos beleköptem volna a sátánista tortájába (szintén cukrász)
2023. febr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!