Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a keresztény cukrászt megbüntették diszkriminációért, mert nem volt hajlandó két férfi házasságára, meg egy sátánistának tortát készíteni?

Figyelt kérdés

Régóta pereskednek vele és engem ateistaként is elképeszt ez az lmbtq nyomás, szinte hihetetlen, hogy már itt tartunk.

Ennek a videónak a vége felé esik erről szó, 9,30 körül.

https://www.youtube.com/watch?v=kD-IRRfgEvw



2023. jan. 31. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/155 anonim ***** válasza:
32%

Ezt nagyon szépen megfogalmaztad, kedves 39-es! :)


És igen, 40-es: a keresztény ember nem csinált volna ebből ekkora ügyet és nem tette volna tönkre egy bzi/ateista cukrász életét..!


Látható, hogy mekkora a különbség a két oldal viselkedése, megnyilvánulása között....


A cukrász csak nem vállalt el egy munkát.

A megrendelő mehetett volna más cukrászhoz.

De őt sértette az egója és az, hogy valaki nemet mondott a pénzére és bosszút akart állni a szerencsétlen cukrászon, majd a végén tönkre is tette, hiszen ezentúl a cukrász nem készít esküvői tortákat és ezzel szegényebb lett a világ pár rosszindulatú ember miatt, akik a sötétség erőit képviselték.

2023. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/155 anonim ***** válasza:
84%

#40 Ha egy ateista cukrász utasítja vissza, hogy keresztényeknek süssön, akkor Semjén Zsolt már telehisztizte volna a sajtót, Azbej Tristan keresztényüldözést emlegetett volna, Orbán meg felállít plusz egy államtitkárságot az ügy kivizsgálására.

Karácsony szerinted ki merte volna rúgni Békés Gáspárt, ha Békés egy keresztény aktivista lett volna, aki arról blogol, hogy mindenkit kötelező legyen megkeresztelni? Az egyház olyan erős, hogy még egy ellenzéki politikus is kénytelen behódolni nekik.

2023. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/155 anonim ***** válasza:
95%
(Mielőtt beleköt valaki: tudom, hogy nem személyesen Karácsony rúgta ki Békést, de azt nyilatkozta, hogy egyetért a dologgal, tehát ugyanolyan, mintha ő rúgta volna ki.)
2023. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/155 anonim ***** válasza:
35%
Először csak elfogadást kértek, utána egyenlő jogokat, utána többletjogokat, utána elnyomják akik nem állnak az ő oldalukon, utána tönkreteszik, utána...
2023. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/155 anonim ***** válasza:
27%

"Először csak elfogadást kértek, utána egyenlő jogokat, utána többletjogokat, utána elnyomják akik nem állnak az ő oldalukon, utána tönkreteszik"


Hogy ez mekkora igazság!!


Tényleg így megy....

2023. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/155 anonim ***** válasza:
84%

45: a keresztényekről beszélsz, ugye? Egyetértek veled! Amióta beférkőztek Europába, azóta akkora hatalokra tettek szert, amitől gőgösebbek mint bármely más csoport. És mivel nagyon bizonytalanok a hitükben, folyton áldozati pózban rettegnek mindentől, ami egy falatka hátránnyal is fenyegetné őket.

Az őskeresztény, bűntelen hívők (élükön a másokat megmérgezni tervező hozzászóló "cukrászokkal") meg elgondolkodhatnának mi lenne, ha az orvosuk nem látná el őket pl. a muszlim vallása miatt. Tombolva vonaglanának a bíróságra, meg mennének tüntikézni, hidat lezárni.

Ennyit az őszinteségről és a korrektségről.

2023. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/155 anonim ***** válasza:
37%
És csak 3%, kevesebben vannak, mint a balkezesek vagy a színtévesztők. Ezek életének megkönnyítéséről mikor indul mozgalom? Hol hallasz bármit a nehézségeikről?
2023. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/155 Fero89 ***** válasza:
98%
#48 készítünk balkezes verziókat tárgyakból, még ha például én nem is értem miben különbözik egy balkezes olló. A minap pedig az egyik videójáték beállításait molyoltam, és látom hogy a grafikánál nem csak hogy van beállítás a színtévesztőknek, hanem három különböző verzió is van attól függően hogy speciel milyen fajta színtévesztésük van.
2023. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/155 anonim ***** válasza:
27%

Kérdés, hogy ez egyenértékű-e azzal amit az uzik kapnak.

Mert ugye a tudomány jelenlegi állása szerint, mind 3 példa genetikai rendellenesség, nem mentális. A másik dolog, hogy egy ps grafikai szinbeallitás, hány embert érint, valamint mennyire ez összhangban azokkal a jogokkal, diverzitási kvótakkal, fesztiválokkal stb. amit a homårok kapnak. És pl mennyit kell keresned egy balkezes eszközt.

Színtévesztőknek okkal tobbet segítene, ha a kábelek szinét megváltoztatnák olyanra, ami nem problémás. Vagy a terkepeken azon színárnyalatok egy részét, ami a tipikus problémás. Vagy a közlekedés lámpák színét. Nem ez a lényeg, összességében mennyivel több támogatást, előnyt kap egy bizonyos biológiai/genetikai csoport a másikokkal szemben. Ez nyilvánvaló. Pedig nem a színtévesztők 40%-a pedofil pl.

2023. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/155 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, milyen forrást olvastál kedved #50-es, de én minden a homoszexualitás genetikai betegség című cikk mellett találok egy a homoszexualitás nem genetikai betegség című cikket...

Kíváncsi vagyok, milyen hiteles forrásod van, légyszi küldd el nekem!

2023. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!