Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek, hogy a...

Mi a véleményetek, hogy a keresztény cukrászt megbüntették diszkriminációért, mert nem volt hajlandó két férfi házasságára, meg egy sátánistának tortát készíteni?

Figyelt kérdés

Régóta pereskednek vele és engem ateistaként is elképeszt ez az lmbtq nyomás, szinte hihetetlen, hogy már itt tartunk.

Ennek a videónak a vége felé esik erről szó, 9,30 körül.

https://www.youtube.com/watch?v=kD-IRRfgEvw



2023. jan. 31. 18:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/155 anonim ***** válasza:
66%

70

Nem azért hiszem mert megnyugtat hanem mert ez van a Bibliában.

Értem az egészet, rávezetni akartalak a kérdéssel de el kéne jutnod odáig. Persze téged nem a valóság vagy Jézus érdekel téged csak az, hogy meglegyen a következő akit lehet gyülölni.

2023. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/155 anonim ***** válasza:
88%
Álkeresztény banda. Hasonlóak vagytok mint a papok akik felhasználják Jézust és a papi hivatást ahhoz, hogy kihasználják a gyerekeket.
2023. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/155 anonim ***** válasza:
24%

71: ha ismernéd, mi van a Bibliában, akkor nem hinned kellene, ami benne van, hanem ismerned.

Ha az en gyűlöletemről, ismeretemről fantáziálsz, az csak belőled fakad, nekem nincs hozzá közöm, Sajnálom, csak magadat próbálod másra vetíteni, mert csak magadat ismerheted, engem nem.

72: érdekes, hogy pont a molesztaciós témát hozod fel. Ezen jár az eszed most is?

2023. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/155 anonim ***** válasza:
97%

Ismerem a bibliát. Nem tudsz mást mint a megfogalmazásomba belekötni.

Téged nem ismerlek. De sok olyan embert igen, akik csak a gyűlöletükhöz akarják felhasználni Jézust. Pont mint amit itt is sokan csinálnak.


Magamról pedig nem beszélhetek mert bár nem értek egyett azzal, hogy így kifacsarjátok Jézus tanításait és meghazudtoljátok, attól még én nem utállak titeket.

2023. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/155 anonim ***** válasza:
21%
74: érveid nincsenek, de az üres védekezés mutatja, hogy te magad sem hiszel abban, amit képviselni szeretnél. Ebben ez a vita ki is fulladt. Minden jót!
2023. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/155 anonim ***** válasza:
90%

73.

A "ma 13:26" említette egy nevetséges statisztikábban a pedofílokat.


Ezenfelül az ilyen papok is olyan kétszínüek mint te.

2023. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/155 anonim ***** válasza:
90%
Leírtam az érveimet. Az, hogy nem olvasod vagy fogod fel arról én nem tehetek.
2023. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/155 anonim ***** válasza:
13%

76: 2 és fél óráig tartott kitalálni a választ? xD.


Amúgy vallástól függetlenül, melyik az a rendszer, ahol egy cukrász esetében a hatóság mondja kinek mit adhat el. Ez a kommunizmus. Az amcsiknak szerencséje van, hogy ezt nem ismerik. De probaljanak csak ilyenek bevezetni itt vagy barhol az ex szovjet blokkban, meglátjuk mi lesz. Oroszországban sorban kapcsolják le a degeneráltak akcióit. Törvényileg is.

Tehát sztem legyen elég a szexuális kisebbségeknek,amit eddig elértek, ami nem kevés. Ne lőjenek túl a célon, mert minden elveszíthetnek, ha a 97% -ból kicsavarják a toleranciát.

2023. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/155 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
78%
Egy cukrászról volt szó, is amint a kérdező felhozta a melegházasságot, jött vagy 58 komment...
2023. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/155 anonim ***** válasza:
16%
79: nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2023. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!