Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezeket az aluljárós hittérítők...

Ezeket az aluljárós hittérítőket nem lehetne valahogy kitiltani onnan?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Miért kellene kitiltani? Zavar, hogy ott álldogálnak, és beszélgetnek egymással?
2023. márc. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. Nem a Jehova tanúira gondolok, vannak annál sokkal alattomosabbak is, had mondjak egy példát:


Szerdán este 9 körül lemegyek az aluljáróba, és hallom, hogy valaki gitározik, és valaki cajon-on kíséri (kézi dob). Azt hittem, hogy valami fiatal srác zenél, ezért közelebb mentem..


Annyit láttam, hogy egy csávó ordít a mikrofonba, hogy HALLELUJA, volt egy nagy kör, amin körbement egy másik csávó, és szórólapot osztogatott, középen egy öregember motyogott valami érthetetlen imát, és mellette valaki dobálta magát a földön. Hívő ember vagyok, de nem tudsz meggyőzni róla, hogy ez normális.

2023. márc. 19. 17:50
 3/14 A kérdező kommentje:
2. Bocsánat, kihagytam, ez az Örs Vezér Tériben történt.
2023. márc. 19. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
szabad vallásgyakorlás van. Nem kell odamenned nézni, ha nem érdekel.
2023. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán magyarok voltak?

Mivel híre ment a világban az Európai kereszténység meggyengülésének, így más kontinensről jönnek ide Európába misszionáriusok hittéríteni.

2023. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen, valamit tenni kéne ezügyben!

Köztéren videóznak, utána pakolják fel fb-re a e közel 2órás felvételeket nyilvános csoportokba anélkül hogy engedélyt kérnének a járókelőktől.

2023. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Magyarok voltak, említett a mikrofonos csávó valami ,, Szent szellemet,, akire hivatkoztak.
2023. márc. 19. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Joguk van szabadtéri rendezvényeket tartani.

Amíg nem erőszakoskodnak veled, addig maradhatnak.

Nem fényképezhetnek a hozzájárulásod nélkül.

2023. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Darkmoon80 ***** válasza:
70%

Nem igazán van rá joguk e szerint:


"A zenélés – közterület-használati hozzájárulás vagy engedély hiányában – nem folytatható közúti hidak, felül-és aluljárók, illetve az ezekhez csatlakozó süllyesztett, nyitott terek területén, oktatási, egészségügyi és szociális intézmények épületétől számított 50 méteres közúti (közterületi) távolságon belül. Közterület-használati hozzájárulás vagy engedély hiányában tilos az utcazenélés.”

[link]

2023. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Darkmoon80 ***** válasza:
46%
Más kérdés, ha van rá engedélyük... ugye szerinted is kértek rá? :-)
2023. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!