Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezeket az aluljárós hittérítők...

Ezeket az aluljárós hittérítőket nem lehetne valahogy kitiltani onnan?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 17:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem kell odamenned nézni, ha nem érdekel.


Az egy dolog, de ilyenkor gyerekek is lehetnek az utcán. Összefutnak ilyenekkel, jobbik esetben csak röhögnek rajtuk, de egy kicsit is befolyásolható gyerek agyát teljesen átmoshatják pillanatok alatt.

2023. márc. 20. 23:05
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezért kell tanítani őket, még időben.
2023. márc. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak álldogálni szoktak ezek a hittérítős vagy kérdőíves emberek, de még a kéregető sem. Simán odamennek az emberhez.

Egyszer például egy nő jött oda, amíg a kutyával lent voltam az aluljáróban, de már nem emlékszem, hogy hittérítő volt vagy kérdőíves, de amikor visszautasítottam, akkor olyanokat vágott a fejemhez, hogy a kutyám sokkal értelmesebb nálam.

Volt olyan aki belenyomta a kezembe a plüsst gyerekkoromban és a következő pillanatban már a szüleim előtt állt, hogy elvettem egy játékot és akkor most hallgassák őt végig.

Amikor az aluljárós automatából bérletet vettem, akkor egy pasi jött oda hozzám és magyarázta, hogy miért kéne neki egy kis anyagi segítség és nem vette a lapot, hogy nem akarok segíteni, ott maradt és magyarázta hogy kell bérletet venni, amikor én is tudtam. Nagyon irritáló volt, hiszen nehéz amikor koncentrálsz és valaki folyamatosan duruzsol melletted, ráadásul jeleztem felé, hogy nem akarok vele kommunikálni, de nem vette a lapot, úgyhogy lekiabáltam a fejét.


Az még oké lenne, hogy ott állnak és látok ilyen hittérítőket meg kéregetőket is. Állnak, ha valaki odamegy hozzájuk oké, ha elmegyek előttük, nem erednek a nyomomba, akkor se ugranak elém, ha véletlenül rájuk nézek. De vannak ezeknek az ellenkezőik, akikre elég csak véletlenül ránézni és máris szaladnak oda hozzád vagy elég ha csak egy pillanatra megállsz az aluljáróban és már ott toporognak melletted.

2023. júl. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Viszont amit írt valaki, hogy a gyerekeket könnyen befolyásolhatják, abban is van valami.

Egyrészt a gyerekeket nevelik az udvariasságra, ráadásul bennük is bennük van a félsz, ami miatt nem tudnak egy határozott nemmel lerázni egy felnőttet.

Másrészt egyes hittérítők és az egyéb illetők ügyesek, tudják hogy kell beszélni, hogy mindenképp végig tudják modnani a gyereknek a szövegüket.

2023. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!