Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csókay András idegsebész...

Csókay András idegsebész szerint a legtöbb orvos hozzáhasonlóan hívő ember. Ez a kijelentése vajon mennyire tükrözi a valóságot?


2023. ápr. 25. 11:39
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29%

Nem kötelező elhinni. Pont nem érdekel, hogy elhiszi e random hurka gyurka a neten, hogy mi a foglalkozásom.

A véleményem ettől még marad. Egyébként nem értem a hívő kollégákat, annyi szenvedés és fájdalom van a világon, hogy az a lény aki ezt a rakás sz.rt teremtette csak velejéig romlott lehet.

2023. ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom mennyi közöttük a hívő orvos. De megtudtam, hogy az egész élelmiszeripar nem jól működik, etetnek minket méreggel. Tarósítószerek, agyon antibiotikumozott húsok, permetszerek, melyek nem csak a méheket irtják, stb. Ezekhez asszisztál az orvos tudomány, hogy minél több beteg ember éljen, ők annál jobban gazdagodnak és szükség van rájuk.

Régen nem kellett orvos!


Én írtam levelet a NÉBIH-nek, hogy azonnal állítsa le a mostani élelmiszeripart, mert mérgeznek! Térjenek vissza a régi termelésre. Elképesztő mit válaszoltak: "A jelenlegi földi népesség eltartása csak mérgezés árán valósítható meg."


Ez van.

2023. máj. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Régen nem kellett orvos!"

Kelleni kellett. Inkább nem volt és meghaltak rengetegen olyanok miatt ami miatt most már táppénzre sem megy el az ember.



"Én írtam levelet a NÉBIH-nek, hogy azonnal állítsa le a mostani élelmiszeripart, mert mérgeznek! Térjenek vissza a régi termelésre. Elképesztő mit válaszoltak: "A jelenlegi földi népesség eltartása csak mérgezés árán valósítható meg.""

Megnézném, hogy tényleg írtál-e ilyet és ezt válaszolták-e.


Ettől függetlenül amit javasoltál az tömeges éhenhaláshoz vezetett volna.

Szóval téged nem érdekel több százezer ember halála?


Változtatni valóbban kéne mert van probléma. De az ilyen radikális "azonnali" lépéseknek szintén vagy akár még tragikusabb végkimenetele is lehet.


"A jelenlegi földi népesség eltartása csak mérgezés árán valósítható meg."

Itt azt sem árt figyelembe venni, hogy milyen étrenden vannak az emberek, az adott étrend kiszolgálása milyen környezeti károkkal jár, annak a fenntartását mik veszélyeztetik,....


Ez komplexebb kérdés annál mint például, hogy telenyomják a teheneket hormonokkal, hogy adjanak tejet ami belekerül többek között a tejbe is és hasonlók.


Kérdés szempontjából persze ez nem túl releváns.

2023. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%

33-as ezzel csak telenyomták a fejed, hogy régen meghaltak. A francokat haltak meg, nem voltak még megfázva sem és erősek voltak mint a makk. 92 éves nagypapám soha nem volt orvosnál, semmi baja sem volt soha. A fronton sem kapott el semmi betegséget.


Ez a mostani társadalom HAZUGSÁGA, hogy régen sok beteg volt. Persze. Te mindent benyelsz?

2023. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
43%
Igen tudjuk. A föld lapos, a hold sajtból van, Amerikát alakváltó gyíkemberek irányítják, a holdra szállás kamu, az 51-es körzetben űrlényeket rejtegetnek, az 52es körzetben is űrlényeket rejtegetnek és azért terjesztették el az 51es körzet legendáját, hogy eltereljék a figyelmet az 52es körzetről, az elnök egy robot, a részvényeket rituális áldozatokkal manipulálják, .....
2023. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
35-ös szomorú, hogy nem hiszel egy olyan embernek, akinek ilyen fasz@ nagypapája volt, mint nekem ;)) De a többi rokonom is ilyen. Mint a Hegylakó filmben.
2023. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
71%
Egyrészről nem arról az időszakról írtam amikor a nagyapád élt. Ezenfelül ha el is fogadjuk, hogy olyan immunrendszeretek van mint supermannek és soha az életben nem voltatok betegek akkor sem releváns.
2023. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!