Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért van annyi egyezés a...

Miért van annyi egyezés a zsidó, a keresztény és a mohamedán vallásban?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 19:10
 81/108 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne indoklás? Ha olyan stílusban nyilvánulsz meg, amelyben itt is többször tetted, az egyértelműen szabályellenes. Sokat elmond rólad hogy még ezt sem fogod fel, hogy egyedül veled van gond, nem pedig iszlámellenességről van szó.

Ahogy az is elég beszédes hogy egy anonim kis senkiként többre tartod a saját téveszméid mint azok szavát akik valódi szakértői a vallásodnak. Vagy legalábbis amit a vallásodnak hazudsz.

Na mindegy. Ha még egy tiltásból (illetve a szavaid alapján több) sem fogtad fel, milyen bajok vannak veled, akkor úgysincs értelme győzködni, akkor már túlságosan a hamis prekoncepciódra építve ferdítesz el mindent.

2023. máj. 30. 14:16
 82/108 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Tudod,... azért... csak jelentettem...

Ha már ennyire lesz***d az oldal szabályait.

Egyszer talán végleg kitiltanak innen...

2023. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/108 anonim ***** válasza:
0%

"Hogyne lenne indoklás? Ha olyan stílusban nyilvánulsz meg, amelyben itt is többször tetted, az egyértelműen szabályellenes"


Érdekes módon ez csak nálam szabályellenes :) Ha egy keresztény nyilvánul meg így, ami sokkal gyakrabban fordul elő, az nem probléma. Azért nem jár kizárás.


"Sokat elmond rólad hogy még ezt sem fogod fel, hogy egyedül veled van gond, nem pedig iszlámellenességről van szó."


Ez is haugság. emrég még itt volt Abdullah aki sokkal kedvesebb volt nálam de őt is úgyanúgy rágalmazták, elomondták mindennek mint ahogy engem is. Egyértelműen iszlámellenességről van szó.



"Ahogy az is elég beszédes hogy egy anonim kis senkiként többre tartod a saját téveszméid mint azok szavát akik valódi szakértői a vallásodnak. Vagy legalábbis amit a vallásodnak hazudsz."


Az sem biztos hogy tényleg azt mondta. Az csak egy fordítás. És egyébként sincs magyarázat hozzá. Én megmagyaráztam és bizonyítottam hogy nekem van igazam.

2023. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/108 anonim ***** válasza:
0%

"Tudod,... azért... csak jelentettem...

Ha már ennyire lesz***d az oldal szabályait.

Egyszer talán végleg kitiltanak innen..."


Szóval benned sincs több gerinc mint az itteni keresztényekben. Mondjuk ez nem csoda mert annyiban különböznek csak tőled hogy ők azt mondják hisznek Istenben, te meg hogy nem. Ezen kívül semmi különbség. Ugyanaz az erkölcsi mélység.

Azt is bizonyítottad nektek ateistáknak közötö nics az objektivitáshoz és tudományos megközelítéshez. Azon az oldalon csak annyit ír az egész világot elöntötte a víz bármiféle bizonyítás nélkül. Én Korán versekkel bizonyítottam hogy helyi árvízről ír a Korán, de te erről enm vettél tudomást. Csak a saját vágyvezérelt elképzelésedet ismételgeted mint a keresztények.

2023. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/108 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

"

(h) Tilos a moderátorok döntését felülbírálni és a törölt felhasználói tartalmakat bármilyen módon újra elérhetővé tenni, illetve a Felhasználó regisztrációjának tiltása után új regisztrációt létesíteni.

"

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Ez bizony rád is vonatkozik!

2023. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/108 Darkmoon80 ***** válasza:
100%

Továbbá:


"(k)

...

Tilos több felhasználói névvel fórumozni, ezzel a többi Felhasználót megtéveszteni.

"

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

2023. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/108 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ő írta a cikket:

[link]

Én a kép alapján azt mondom, hogy igaza van a másfél pipásnak, ő láthatóan egy ősmagyar keresztény emberke, aki úgy tért át iszlámra. :)

2023. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/108 Darkmoon80 ***** válasza:
31%

Másfél pipásnak mondj búcsút, bannolták.

Egy másik accountjáról ír azóta még (78-es hozzászólástól).

2023. máj. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/108 anonim ***** válasza:
0%

"Ez bizony rád is vonatkozik!"


Érdekes, mikor engem sértegetnek, szidalmaznak nem tartod fontosnak hogy betartsák az oldal szabályait. Nem úgy volt hogy az ateisták objektívek? :)

2023. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/108 anonim ***** válasza:
53%

"Én a kép alapján azt mondom, hogy igaza van a másfél pipásnak, ő láthatóan egy ősmagyar keresztény emberke, aki úgy tért át iszlámra. :)"


Azt mondtam aki fordította magyar. Jó hát egy kereszténytől úgy tünik nagy elvárás a magyar nyelv értő olvasása.

2023. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!