Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanui hevei most...

Jehova Tanui hevei most keresztények vagy sem?

Figyelt kérdés
Interneten sok infó arról szól hogy ők sajátosan,tévesen értelmezik a bibliát,sőt saját maguknak irt van. Egy Amerikai szabadkőműves fószer alapitotta ezt az egyházat? Itt olvastam,hogy ők jövendölnek is,azt nem hogy miből,zavaros ez aki tisztába tudja tenni ezt a dolgot megköszönném.
febr. 25. 10:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

https://www.youtube.com/watch?v=G8RbTaWlMWU - ez az ember egy dilettáns, nem ért a Bibliához, csak dobálja a sarat JT-ra és képtelen megérteni alapvető bibliai tanításokat. Egyébként azzal kezdi, hogy a videó elején (az egyik videója elején) rágyújt a cigarettára. Mert hogy ő Jézus bűnös szolgája. Majd én is csinálok egy videót, és az elejét azzal kezdem, hogy egy mellettem ülő embernek lekeverek egy hatalmas pofont, majd hozzá teszem, hogy én Jézus bűnös szolgája vagyok. Ha meg ez az őrült ilyen felfogású, hogy a szemedbe fújja a cigarettafüstöt, akkor hogyan rendelkezhet Isten szent szellemével? Az nem világosítja fel, hogy tisztátalan amit tesz és ezzel megtagadja Isten tanítását a tisztaságról?!

2Kor 7:1 Mivelhogy azért ilyen ígéreteink vannak, szeretteim, tisztítsuk meg magunkat minden testi és lelki tisztátalanságtól, Isten félelmében vivén véghez a mi megszentelésünket.

És te ennek az embernek a videóját reklámozod? Mert ugyanolyan tisztátalan indulatok vannak benned, amiket nem is rejtesz a véka alá!

márc. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21-es ennek az ostoba és sületlen üres hozzászólásnak sok értelme volt.
márc. 4. 11:00
 23/26 A kérdező kommentje:

20-as,eddig olvastam a hozzászólásodat:



"Kérdező, te a Bibliához nem értesz,"



Még szerencse,hogy pont te,főleg Jehovistaként értesz a bibliához!

Bölcsebb lennél ha hallgatnál!

márc. 4. 11:01
 24/26 A kérdező kommentje:
Gondolom a sok hamis próféciához értetek,mint ahogy ezt fenntebb valaki leirta. 1914, 1915, 1918, 1920, 1925, 1941, 1975 és 1994. Ne firtassuk tovább! Annyi az ellenszenvem ellenetek mint Jézusnak a hamisan prófétákkal szemben.
márc. 4. 11:05
 25/26 Pupusz ***** válasza:
21-es. Ha neked rágyújtani egy cigarettára ugyanazzal egyenértékű, mint lekeverni egy másik embernek egy pofont, akkor te nem csak a bibliából nem értesz egy kukkot sem, hanem az életből sem. Te nem tudod, mi a szeretet és a gyűlölet között a különbség. Ez valami vírusszerű szociopátiás betegség lehet nálatok. Nem érzékelsz égbekiáltó különbségeket a dolgok között. Jó példa vagy jehova tanúira. Az élethez fingotok nincs. Vak vezet világtalant nálatok. Ahhoz képest egy cigaretta semmi, hogy ti a halálba kergetitek az embereket azzal, hogy nem kaphatnak vért szükség esetén. Hány embert öltetek már meg így? Hogy számoltok majd el ezzel? És hány kisgyerek életét nyomorítottátok meg azzal, hogy nem lehet szülesésnapja, névnapja, karácsonya, miközben mindenki más meg ajándékokat kap? Mondom, ez valami pszichopátiás vírus nálatok. Szeretitek kínozni az embereket. Emiatt egy cigaretta neked ugyanannyi, mint az erőszak máson. Nagyon betegek vagytok.
márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Pupusz ***** válasza:
Árultok még csodabúzát 21-es? Vennék.
márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!