Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ki mit tud erről az esetről?...

Ki mit tud erről az esetről? Mekkora a valóságtartalma?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 27. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi.
2010. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Aham. Holnap meg az lesz, hogy létrát építenek a mennyországba.
2010. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
"Mivel az emberek többsége csak átfutja a hosszabb szövegeket, jó előre jelzem, az alábbi történet kitaláció, valóságtartalmáról a képregénycsík alatt olvashattok."
2010. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

" Pár másodpercig tartott a jelenség és a füstből egy denevérszárnnyal rendelkező több méteres lény csapott hirtelen a táborra. Körözött a megzavarodott emberek felett és élvezte, hogy félnek tőle. Majd elrepült az éjszakában.... "


Ez már nekem sok, marhaság az egész.

2010. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom, mivel a hetvenes, nyolcvanas évekről van szó, hogy kapitalista propaganda. "A kommunisták ránkszabadítják a poklot!", stb.


Viszont másként is fel lehet fogni. A kommunisták tényleg találtak valamit, ami kitudódott, és a nyugat ilyen és ehhez hasonló cikkekkel akarta őket lejáratni, mondván hogy kitaláció az egész, és csak azért híresztelik, hogy növeljék "fejlettségük hírnevét".


Ezen kívül persze lehet mindenféle összeesküvés elméleteket gyártani, de én, mint aki "szeret hinni a természetfelettiben", valami ilyesmit képzelek el. :)

2010. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Ezeknek az agyát fúrták meg.....

Egyébként tökéletes példa,hogy milyen jól lehet manipulálni az embert.csak egy kis pszihológiát kell tanulni hozzá,és kreatív képzelőerő szükséges hozzá...na meg hiszékeny emberek,de azokból sosincs hiány.

2010. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Én elhiszem. A biblia is pontosan ezekről a dolgokról számol be. (A Föld belsejében van a pokol, emberek lelkei kiáltoznak stb)
2010. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

11:57

Ha a Biblia szerint sem a Sátánnak,sem az angyalainak nincs fizikai teste,akkor hogyan láthattak fizikai testben egy démont?

"mert nem test és vér ellen van nekünk tusakodásunk,hanem a fejedelemségek ellen,a hatalmasságok ellen,ez élet sötétségének világbírói ellen" Pál levele az efézusbeliekhez:6,12


Amitől azok a szerencsétlenek összesz.rták magukat az egy patkóorrú denevér volt...kevesebbet kellet volna drogozniuk.

de egyébként egy nagy kamu az egész,hangfelvételt pedig bárhogy lehet csinálni,akármelyik számítógépes effektprogrammal,mikrofonnal ráteszik a hangokat,kicsi visszhang rá,kis torzítás,összemixelik és ennyi.ez semmit sem bizonyít.

2010. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Aha, és akkor Jézus hogyan láthatta a Sátánt, amikor megkísértette?
2010. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
légy szíves idézd nekem a Bibliából,a "Jézus megkísértése" részből,hogy hol van benne leírva,hogy fizikailag látta az ördögöt saját két szemével,és ha látta,akkor,hogy nézett ki.mert én semmi ilyesmit nem találtam benne.annyit írnak,hogy "odament hozzá az ördög",de ez szimbólikus,arra utal,hogy a gonosz,a kapcsolatba lépett vele.
2010. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!