Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az atv, és a hit gyülekezet,...

Az atv, és a hit gyülekezet, miért támadja állandóan az iszlámot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 19:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%
Miért,védenie kéne?
2011. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
37%
mert szűklátókörű barmok. csak a vallási fanatikusokat látják, pedig garantálom, hogy egy iszlám vallású embert se ismernek. pedig köztük is vannak tök rendes emberek. az atv és a hitgyüli mind befolyásolni akaró (bocs, de ezt kimondom) majdhogynem zsidó.
2011. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
86%
Az iszlámot majdnem mindenki támadja, aki nem iszlám...Nem kell ehhez kiemelni a hitgyülit. Amúgy nem vagyok hitgyülis és iszlámot támadó sem, mielőtt még megkapnám :D
2011. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

de rájuk különösen jellemző.... főleg a 700club

miért jellemző rájuk?

2011. febr. 13. 20:02
 5/52 anonim ***** válasza:
52%

A második válasz utolsó szava a kulcsszó.

Az kapcsolja össze a szektát, meg a baloldalt. Csoda, hogy nem szeretik a muszlimokat? A lelki épséged érdekében tanácsolom, hogy ne nézz ATV-t!

Komolyan, én csak jót akarok neked.

2011. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
nem szoktam nézni a hitgyülit, szóval nem találkoztam még vele. Miről van szó?
2011. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%

Már bocsi, de az hogy egy keresztény felekezet "támadja" az iszlámot, nem azért van, mert azt hiszik, nincsenek nagyon rendes muszlim emberek. Dehogy nincsenek. Egy vallási csoport a másikat -jó esetben- nem fegyverrel támadja hanem szavakkal, és azért, mert meghamisítják a Bibliát, és ezzel még ők vádolják a zsidókat akiké a könyv és a kersztényeket, akik szintén követik.


Itt a fórumon az egyik kedves muszlim felvilágosított hogy a pokolban fogok égni, mert keresztény vagyok,viszont rá 72 szűz vár a mennyben. Jó neki.

2011. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
37%
Neked a hit gyülekezete hol keresztény? És az ATV?
2011. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 Vox ***** válasza:
45%
A legtöbb keresztény (de szinte bármilyen más vallású is)fanatikus antitoleráns idóta. Ugyanazt az egy istent imádják (vagy több is van?), csak másképp és ezen balhéznak.
2011. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!