Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért ragaszkodnak sokan a...

Miért ragaszkodnak sokan a vallásukhoz? Isten azt mondta, ne vallásos légy, hanem hívő. Az igaz ember az ő hite által él. AZ emberek nemolvassák a Bibliát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 19:50
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Tévelyegtek,mert nem ismeritek az írásokat,sem Isten hatalmát."


Ismerem a Bibliát, és ismerem a saját vallásom isteneinek hatalmát, én így is szeretem az embereket és szeretem ezt a világot, mert hiszem, hogy szeretettel teremtették és mindenhol ott ragyog egy kis fény - és nekem bőven elég az, hogy szerethetek másokat. Ha a te istenednek ez nem elég, hát sajnálom. Azért engedtessék már meg, hogy ettől függetlenül abban higgyek, amit meg is tapasztaltam...

2011. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem már a kérdésed is zavaros.teljesen ellentmondásos,azt mondod Isten szerint a hit a fontos,nem a vallás,erre kategórikusan kijelented,hogy a Biblia mindenkire 100%-osan igaz.

Te miért ragaszkodsz akkor a vallásodhoz,és miért vársz el mástól olyat amit te magad sem tartasz meg?

2011. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

19:44-es


Very very nice :D komolyan szétröhögtem magam rajta :D

2011. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Te nem tudtad, hogy letezik egy szupervallas. Ez is a neve, hogy szupervallas. Van benne egy szuperisten. Az a neve, hogy szuperisten.


Es abban a szupervallasban irt szuperBibliaban le van irva, hogy a szuperisten teremtette az istent.


Es isten majd a halalakor el fog szamolni az o teremtojevel a szuperistennel. Az meg majd eldonti, hogy megy a szupermennybe vagy a szuperpokolba.


A szuperisten azt is mondta, hogy a szuperbiblia mindenkire ervenyes, de a biblia az nem mindenkire ervenyes.


Remelem elhiszed?

2011. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
én régebben (kb 10 éves koromig) hittem. de aztán megjött az eszem és bocsi hogy ezt mondom de az egész szerintem nagyon el lett rontva.. pl ádám és éva sztorija. na akk az úgy volt hogy csináltak egy gyereket az meg felcsinálta az annyát? de nem mondom hogy ne higgyen senki. hinni szabad de a biblia meg az egyház meg a hasonlók szerintem hazudnak.
2011. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Isten hol mondta, hogy ne légy vallásos?

A hit -ből adódóan tehetünk valamiről vallást.

A vallás szó azt jelenti, hogy valamit VALLUNK, MEGGYŐZŐDÉSSEL, ÉS HITTEL.

Némelyek azért ragaszkodnak a vallásukhoz, mert hagyományból nem akarnak mást.. amúgy a sajátjuk sem érdekli őket, mert abban kimerül a vallásuk, hogy lóg egy kereszt a nyakukban, vagy egy borzalmas rózsa fűzér az autójukban.. de fogalmuk sincs Istenről, vagy a Bibliáról.

Mások pedig azért ragaszkodnak a vallásukhoz, mert MEGGYŐZŐDÉSÜK , hogy az igazságot képviselik, és kitartanak amellett. :)

2011. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!