Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezt nem hiszem el! Felháborító...

Ezt nem hiszem el! Felháborító! Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek hosszú lessz:

A történet ott kezdődik, hogy én és a párom bérlünk egy szobát, és a másik szobában lakó srác akit nagyon megszerettünk összeköltözött a barátnőjével, és elköltözött.Egy alkalommal szól a főbérlő, hogy megmutatta a lakást egy fiatal párnak, és költöznek egy 3 hónapos csecsemővel, de ne ijedjünk meg, mert nem sírós gyerek.Bevallom itt kissé húztuk a szánkat,(méghogy 3 hónaposan nem sír egy csecsemő) dehát ez van, jöjjenek nyugodtan.Eddig rendben, ez volt egy keddi napon, szólt a főbérlő, hogy vasárnap költöznek.Minden rendben is volt egészen egy napig!!!Ugyanis senki de senki nem jelentette nekünk be, hogy már a kulcsot is megkapták, és bármikor jöhetnek, nekünk másnap el kellett menni otthonról délután (szabadságon voltunk) és én voltam hajlandó nem elmosogatni..annyi baj legyen ugye, arra jöttünk haza, hogy a kiadandó szoba ajtaja nyitva volt, mondom ezt nem így hagytuk,nem? Kimentem a konyhába, és a szék nem volt a helyén..furcsa.. de legyintettem egyet, biztos a főbérlő volt. És most kezdődik az, amiért ez a kérdés EBBE A KATEGÓRIÁBA került:

Felhívott minket a főbérlő, hogy mit műveltünk az új lakókkal? Mi csak lestünk, ugyanis mondtuk, hogy mi nem is találkoztunk senkivel sem, ami ezek után ért lesokkolt!Felhívta az asszonyka a főbérlőnket sírva, hogy azonnal bontsák fel a szerződést, mert a mi "nézeteink" nem egyeznek az ők vallásukkal!Vajon miből gondolták hogy mi nekünk milyen nézeteink vannak???Kedves olvasók, az én Victoria Frances kendőmből, ami az ajtónkra lett rakva, hogy ne szűrődjön be a fény, vagy ne lássanak be, ha öltözök:

[link]

Íme, ennek a festő hölgynek számomra legkevésbé sem ilyesztő festménye végett mi lettünk a szektások, akik mégcsak el sem mosogatnak maguk után!A szellemlány valóban ilyesztő lehet, akkor mit szóltak volna egy vámpírhoz,véres fogakkal, ki lehet következtetni! :D Viccet félretéve ők HIT gyülekezetesek voltak, és elképzelhetetlennek tartották, hogyha valaki ilyet szeret, jó ember is lehet..Márpedig mi csípjük az ilyesmit, sőt extrém külsőnket még csak meg sem nézhették,(pink hajam van ;D ) és úgy menekültek el innen..

Fél órán keresztül ültünk az ágyon, és néztük egymást a szerelmemmel, hogy mégcsak meg sem akartak minket látni, ismerni, semmi... két napig sírtam,aztán rájöttem hogy nem normális dolog valakikhez odaköltözni úgy, hogy még csak meg sem ismerkednek előtte velünk, azt hittem nem kiváncsiak ránk, hogy egyből szerződést írtak, és hogy 5-en lakjunk 2 szobában az is érdekes..De még mindíg nem dolgoztam fel, hogy vannak ilyen emberek.. Főleg, hogy mi olyanok vagyunk, hogy bárkivel megismerkedünk szívesen, nem vagyunk előítéletesek senkivel sem, még húst sem eszünk, csak én néha kis szalonnát, mert sajnáljuk az állatokat, és nem is kívánjuk a húst..nem szólunk le senkit, se krisnást, se buddhást, se semmilyen vallást, se etnikumot, se fogyatékost, bármiféle szubkultúrákat, mi egyszerű emberek vagyunk, akik általában kijönnek mindenkivel!!!EZT már nem fogják megtudni soha a HIT gyülekezetesek...


2011. máj. 9. 16:10
1 2 3
 21/21 Ivan Iljics ***** válasza:
47%

(Vigyázz! Irónia módba kapcsolok.)


Ha valaki olvasgatja a Bibliát tudhatja hogy legalábbis két zsoltár szól arról hogy akinek furcsa kendője van az a Sátán küldötte!!!


(Irónia mód ki. :) )


Álszentség, én azt mondom. A Biblia azt mondja hogy "szeresd felebarátodat", nem? Sőt, egészen bizonyos vagyok benne hogy azt is írja hogy a külsőségek nem számítanak.


Most akkor milyen jogon hivatkoznak "vallási okokra"?

2011. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!