Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szervek felajánlásáról halál...

Szervek felajánlásáról halál után? Adod vagy nem? Milyen indíttatásból/ vallási vagy egyéb okokból?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg még nagyon fiatal vagy, és nem láttad be azt, hogy valaki a Te halálod segítségével tovább élhet. Gondolom a családodban nem fordult még elő olyasmi, hogy valaki amiatt halt meg, mert nem jutott időben szervhez. (Szerencsére.)

Én igazságügyi orvostanon azt tanultam, hogy persze, megkérdik ugyan a rokonokat, de ha nincs valami nagyon komoly ellenérvük, akkor igyekeznek rábeszélni őket. Én a szüleimmel ezt már megvitattam, ha valamiért meghalok fiatalon, akkor vigyenek belőlem mindent. Az már nem én vagyok, csak egy rakat hús.

2011. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
azért mert anyukámtól és apukámtól kaptam őket, és visszataszító gondolat nekem hogy feldarabolnak mint egy disznót :-S
2011. máj. 26. 16:40
 13/70 anonim ***** válasza:
92%

Ha pl kórházban halsz meg, akkor is darabolnak.

igaza lehet az előttem szólónak nagyon fiatal lehetsz és még nem sok mindent értesz az életből.

2011. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
meg elveszik a szívem ami itt volt egész végig az én mellkasomban :-S ... kivágják :-S ... azt amit én kaptam amivel én "éreztem" ami egyedül csak nekem dobogott :-S ... ez olyan szörnyű... :-S
2011. máj. 26. 16:42
 15/70 anonim ***** válasza:
92%
Ha pedig nem veszik ki akkor eltemetiuk veled, büdös gázoktól átjárva eszik meg a kukacok. Ez jobb?
2011. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:
egy kis köcsögbe leszek a jövendőbeli férjem vagy a majdani gyerekeim polcán szerintem inkább vagy valami ilyesmi
2011. máj. 26. 16:44
 17/70 A kérdező kommentje:
de ez se egy megnyugtató gondolat hogy egyszer csak dzsinn leszek ... :-S
2011. máj. 26. 16:45
 18/70 anonim ***** válasza:
71%

Sokan le fognak pontozni, de én sem adnám. Nem vallási indíttatásból, nem is önzőségből, vagy mert annyira ragaszkodnék hozzájuk. Igazából kicsit nehéz volna elmagyarázni.

(megj. Frászt! Csak nem értenétek meg, azt meg nem akarom, hogy győzködjetek.)

2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
de engem érdekel! írd le egy hosszú kommentban és akkor nem 100X fognak lepontozni csak egyszer max akkor nagyon de én zöldet nyomok! (másoknak se nyomtam pirosat)
2011. máj. 26. 16:52
 20/70 anonim ***** válasza:
77%
Inkább legyenek a darabjaim egy-egy élő testben, mint rothadjanak el a föld alatt, vagy morbid módon egy urnában a polcon.
2011. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!