Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi tényleg úgy...

Jehova Tanúi tényleg úgy gondolják, hogy csak ők üdvözülnek mindenki más pedig nem? Ha tényleg így gondolják akkor miért, pont csak ők?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudjátok ,hogy mi az üdvösség?Vagy mi a megváltás ténye?Vagy hogyan lehetek Isten előtt igaz ember?Na de nem bonyolítom,aki Jézus Krisztust elfogadja személyes megváltójának,vagyis megtér,újjászületik,az üdvőzűl!Fügetlenűl attól hogy mijen népcsoportba vagy vallásba tartozik.Olvassátok el a János evangéliuma 3.részét és higyétek el( lehet továbbis!)
2011. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

"Egyáltalán tudjátok ,hogy mi az üdvösség?"

Ha ezt a hentesektől, kertészektől és suszterektől kérdezed, akkor is megalázó a fennhéjázó stílusod, - természetesen magadra nézve. De hogy azoktól kérdezed, akik munkáját Isten megáldja, hiszen világméretekben növekedést ad, azt mutatja, hogy nemcsak beképzelt vagy, hanem primitív is!

2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit fennhangon és nem túl szépen kommenteltél kedves uccsó előtti. Bár igaz, én sem vagyok mindig udvarias, ezt bevallom.


De kedves utolsó kommentelő. Tudom mindig mondják a tanúk hogy milyen növekedés van náluk, milyen jól megy nekik minden meg stb... De akkor mi a helyzet a hit gyülekezetével? Náluk több tag van, MO-n már egyház lettek (Sajnos...). Én nem védem őket, sőt őket is veszélyes szektának tartom, de akkor ennyi erővel el lehet mondani róluk hogy Isten megáldja őket, hisz náluk jobb a helyzet mint JT-inál. És akkor még ottvan a katolikus egyház meg még van egypár, akiről ennyi erővel elmondható hogy Isten megáldja őket.

2011. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Világ méretekben növekszik a tévtanítás,tévelygés!!

Igen egy kicsit Primitív vagyok,mások szemében,de ez nemnagyon zavar.

Lényeg ,hogy Isten, Krisztusban lát engem.Remélem téged is.

2011. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!