Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha be akarsz lépni a Hit...

Ha be akarsz lépni a Hit Gyülekezetébe, tényleg igaz, hogy anyagi javaid nagy részét be kell szolgáltatnod?

Figyelt kérdés
Csomóan azt mondják, hogy az egész csak a pénzszerzésről szól. Nem akarok belépni, van már saját vallásom, de azért ez eléggé meghökkentett!
2011. júl. 21. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
49%
Nem.De tejelned kell,mert a keresztényi szeretetük hamar elhamvad.Kiutálnak.Engem legalább 1 milliótól szabadítottak meg.Mikor beteg lettem,szegény,hipsz hopsz eltüntek az életemből.A pénzt imádják,a vezetőjüket meg sem közelítheted,mert összevernek.Saját tapasztalat.Mindenhova befurakodnak,rendőrség,ügyészség,bíróság.Esélyed nincs ellenük.
2014. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
Kár, hogy elvették az 1millát. De ki, és hogyan? Miért adtad oda? Engem miért nem raboltak ki? :-(
2014. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
Naaa, meséld már el.
2014. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
Gúnyos kérdésre nem válaszolok.Nem is fontos,mert az a pénz már nincs..
2014. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

Nem gúnynak szántam, de nem tudom elképzelni hogyan történt. Mondhatnál konkrétabbat, neveket, merthogy elvették, tehát többen voltak.De nem tudom elképzelni, hogy valaki elmegy, pont van nála 1milla. Minek vitte oda?

Miért, vagy hogy adta oda akarata ellenére? Kicsit homályos.

Biztos nem ilyen egyszerű a történet.

2014. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
Akkoriban gyűjtöttek a csarnokra.Rengeteg alkalom volt az akkori régi sportcsarnokban.Lelki függőség alakult ki a gyülekezettel.Nem egyben adtuk a pénzt.Kosarakba gyűjtötték.Egyszerűen,nem tudom megmagyarázni mi vitt rá,hogy a spórolt pénzünket bedobjuk.Egyébként kidobtak már az én pénzemből épült csarnokból.Egy szál papírt küldtek,hogy köszönök az adományt.Azóta észhez tértem,de 2 hónap pszichiátria is volt benne.Találkoztam ott pár szintén Hitgyülis kollégával.Ennyi...
2014. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem túl szerencsés. De mondjuk azért mégsem vették el. Sokszor kértem az Úrtól úgy pénzt, hogy mondtam neki, hogy nem fogok tizedet adni, vagy adakozni, és mégis kaptam , amit kértem.
2014. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!