Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem lehet, hogy Jézus túlzott...

Nem lehet, hogy Jézus túlzott Személyiségzavarban szenvedett?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, elkezdeném mindenkinek mondani hogy én vagyok isten fia meg megváltó akkor valoszinű engem nem keresztre feszitenének hanem a mai módszerekkel pl vinnének Kállóba a Bolondok házába.
2009. ápr. 12. 14:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
létezik a film, már nekem is meséltek róla...engem is érdekelne a címe, ha tudja valaki
2009. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
56%
Az elveszett Jézus-videó nyomában vagy valami ilyesmi.
2009. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%

"MI az a túlzott Személyiségzavar"?Van kiegyensúlyozott személyiségzavar is?

Orvos látott mostanában?

2009. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
van igen! De köszi a kérdésed. a hasznos válaszaid %-ból itélve okos gyerek lehetsz nagyon haver
2009. ápr. 18. 15:59
 15/30 anonim ***** válasza:
41%

Jogos a felvetése a 04-17 22:36 -os hozzászólónak. A százalékok meg nem jelentenek semmit, max. annyit, hogy nem fújnak egy követ veled a gondolataiddal. Butaság azt feltételezni hogy a százalékos eredmény jelent is valamit.Csupán annyit, hogy a gondolkodása eltér a hülyeségeket szajkózókétól. S ezt tiszteletben kellene hagyni Neked is.


Még Ghandi is elismerte egyszer, hogy béke uralkodna ha az emberek csak a hegyibeszédben lefektetett, gyakorlatias tanácsait alkalmaznák Jézus szavainak.


Szerintem a kérdés felvetése árulkodik személyiségzavarról, meg bődületes műveletlenségről. De hát, ha valaki leszereti magát járatni, szerintem a nevét is írja ki mellé, így száz 100 % lesz munkája. Sok sikert hozzá.

2009. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem a kérdés felvetése árulkodik személyiségzavarról, meg bődületes műveletlenségről."

Meg "kiegyensúlyozott" személyiségzavarról.

2009. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a legalapabb szabályok mint pl: "Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!"- vagy "Ne menj bele felesleges vitákba!" -tehát aki ezeket nem tartja be egy olyan oldalon ahol a kérdésre a válaszra kiváncsi a kérdező akkor szerintem az a műveletlen és, hogy szépen fogalmazzak paraszt:) de nem megyek bele inkább most felesleges vitákba..:)
2009. ápr. 27. 16:25
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

Kállóban volt már olyan, hogy valaki meghalt, aztán három nap múlva feltámadt?

Vagy csinált valaki annyi csodát, mint Jézus? Vakokat meggyógyított, bénákat lábra állított, leprásokat gyógyított és támasztott fel már akárki 4 napos, bomlásnak indult hullát?

És a halálakor természeti jelek történtek, teljes napfogyatkozás, óriási földrengés egyszerre és akkor is egy csapásra tömegek gyógyultak meg és régen meghalt emberek támadtak fel, akik meglátogatták a szeretteiket?

Ha ismersz ilyet, akkor jogos a kérdés feltevése. Ha nem, akkor kérdésben se állíts butaságokat, mert Jézus ilyen ember volt, amilyet fent vázoltam és nem abban merült ki az istensége, hogy fennen hirdette magáról.

2009. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Amiket leirtál, jézus halála után élő emberek álították róla.Lehetséges hogy pszhiésen azok is betegek voltak. Nem véletlenül végeztek ki több tucatot belőlük elég kegyetlenül
2009. ápr. 28. 13:49
 20/30 anonim ***** válasza:
48%

A kérdés;

Nem lehet, hogy Jézus túlzott Személyiségzavarban szenvedett?

"MI az a túlzott Személyiségzavar"?Van kiegyensúlyozott személyiségzavar is?

A kérdező kommentje:

van igen!

A világegyetem és az emberi hülyeség határtalan.Az elöbbiben nem vagyok biztos(A. Einstein) Egyetértek.

2009. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!