Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem lehet, hogy Jézus túlzott...

Nem lehet, hogy Jézus túlzott Személyiségzavarban szenvedett?

Figyelt kérdés
Gondoljatok bele, elkezdeném mindenkinek mondani hogy én vagyok isten fia meg megváltó akkor valoszinű engem nem keresztre feszitenének hanem a mai módszerekkel pl vinnének Kállóba a Bolondok házába.
2009. ápr. 12. 14:50
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
istenem...jo idézetet mondtál rád illik:) A tulzott személység zavart arra értem hohy pl egyes emberek akik mondjuk paranoid személyiség zavarban szenvednek, és annak vannak bizonyos "tünetei" de azt nem fejtem ki neked mert nagyon vágod ezt a pszihologia témát mint látom! tehát egyes tünetek valakinél nagyon TÚLZOTTAN jelentkeznek másnál nem. Vagy másnál csak egy két tünet jelentkezik: remélem értetted einstein:)
2009. ápr. 28. 21:21
 22/30 A kérdező kommentje:
lehet nem ez a pontos megfogalmazása de a lényege ez!nem vagyok pszichológus egyenlőre és van egy olyan megérzésem, hogy "Az okos hülyéskedhet, de a hülye ne okoskodjon" és ne offoljon köszönöm!
2009. ápr. 28. 21:24
 23/30 A kérdező kommentje:
BOCS:*és van egy olyan megérzésem,hogy te se
2009. ápr. 29. 14:43
 24/30 anonim ***** válasza:
35%

Ha Jézus személyiségzavarba szenvedett a kérdés feltevője szerint,vajon azok az emberek akik a gonosz rabszolgaságában élnek köztük is te is kedves kérdező,miben szenvedsz?

Jézus valóban Isten fia és semmi mentális problémája nem volt tudta származását és,hogy ki küldte őt mikor itt járt a földön testben.

Inkább gyere ki a fényre Jézus érted is meghalt a kérdés persze az,hogy eltudod e fogadni?

Ajánlom figyelmedben a következő idézeteket a bibliából:

János Evangéliuma 1,1-5 v. és a 9-14 v.

Kezdetben vala az Ige,és az Ige vala az Istennél, és Isten vala az Ige.

Ez kezdetben az Istennél vala.

Minden ő általa lett és nála nélkül semmi sem lett,a mi lett.

Ő benne vala az élet,és az élet vala az emberek világossága;

És a világosság a sötétségben fénylik,de a sötétség nem fogadta be azt.

Az igazi világosság eljött volt már a világba,a mely megvilágosít minden embert.

A világban volt és a világ általa lett,de a világ nem ismerte meg őt.

Az övéi közé jöve,és az övéi nem fogadák be őt.

Valakik pedig befogadák őt,hatalmat ada azoknak,hogy Isten fiaivá legyenek azoknak,akik az ő nevében hisznek;

akik nem vérből,sem a testnek akaratából,sem a férfiúnak indulatjából,hanem Istentől születtek.

És az Íge testté lett és lakozék mi közöttünk(és láttuk az ő dicsőségét,mint az Atya egyszülöttjének dicsőségét), a ki teljes vala kegyelemmel és igazsággal.

2009. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Akkor létezik buddha is?vaagy..allah? őket is isten teremtette?:)
2009. máj. 6. 14:41
 26/30 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, kinek a hite szerint.
2009. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%
Erre van esély. Mindenesetre a kereszténység Jézusnál is többet köszönhet egy homloklebegy-epilepsziában szenvedő embernek, bizonyos Tarsus-i Paulusnak.
2009. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Doktor úr a holoklebegy az nem homloklebeny?

Bocsi nekem csak érettségim van ))

2009. szept. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Lebegy, lebeny?

Ez legyen a legnagyobb bajunk.


Mondjuk, amit a fügefával művelt az sem volt kispályás, a példázat a tálentumokról is tanulságos.

2010. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
10%

helló

Szerintem pont, hogy mi emberek szenvedünk személyiségzavarokban(tisztelt a kivételeknek), Jézusé a tökéletes...de ezt egyszerűen ki lehet következtetni...a recept megvan, csak használni kell, és gyakorolni.

üdv

25/F

2010. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!