Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miből tudható biztosan hogy...

Miből tudható biztosan hogy Isten létezik? 9/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 19:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

"Ha 7OO millió évvel ez előtt nem csapódik be a Földbe ,mely akkor már virágzó élettel rendelkező tömeg volt egy kis bolygó méretű meteor.és a dínók kipusztulásához vezettet."


Az nem65 millió éve volt? /csak a pontosság kedvéért/

2011. szept. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Sipos Géza ***** válasza:
Igazad van.de én Isten vélt hatalmáról beszélek,hogy meg akadályozhatná ezeket a borzalmakat.Miért nem teszi!Azért mert nincs.És a nagy tőke a felelős az egészért,mert a profit az Ő istenük.
2011. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
80%
Ha én nem akadályozom meg, hogy a lányom leessen a bicikliről, az nem azért van, mert nem vagyok, hanem hadd tanuljon a gyerek. Másodszorra óvatosabb lesz. Kár, hogy az ember a maga kiemelkedő intelligenciájával az egyetlen lény, amelyik nem tanul a hibáiból, hanem csak rinyálni tud.....
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 Sipos Géza ***** válasza:
9%
Azt hiszem részemről lezártnak tartom a vitát.Mert ez egy vég nélküli,befejezhetetlen vita.A tudomány már számos alkalommal bizonyította,nincs isten.A válások ok fejtései pedig öncélúak,és hazugok.Különben mindenkinek joga van abba hinni, amiben akar.Tisztelettel:S.Géza
2011. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

A tudomány már számos alkalommal bizonyította,nincs isten

- erre azért kíváncsi vagyok

2011. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
Én is, de már lezárta a vitát, mielőtt bizonyítania kellene egy filozófiai és logikai lehetetlenséget. Elegáns.
2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 Sipos Géza ***** válasza:
Egyáltalán nem akartam"elegánsan"le lépni!Ha az nem elég amit eddig le írtam,teljesen fölösleges szót csépelni a témára.Egyébként van egypár írás az oldalon,ami súrolja a bigott vallásosság ki tételét,ami károsan hat mentális állapotra S.Géza
2011. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Ezt pedig ad hominem argumentnek hívják, amikor az embert támadod érvelés helyett. Aki hisz az bigott? És te vajon nem vagy bigott?

Nos, bizonyítsd be az állításodat arról, hogy bizonyított tény hogy nincs Isten. Epedve várom. Utána írd meg a bizonyításodat Richard Dawkins-nak mert erre ő is vevő lenne. Ugyanis logikai lehetetlenség amiről beszélsz, de azért várjuk az infót.

2011. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. szept. 20. 21:16
 50/59 anonim válasza:
Szerintem az hogy mi emberek nem tudjuk bebizonyítani hogy van Isten az nem azt jelenti hogy nincs csak mi beképzelt emberek gondoljuk így! Egyébként meg most is történnek csodák csak most már senki nem veszi észre mert úgy érezzük hogy minden a mi érdemünk!
2011. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!