Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Más bolygókon Isten által...

Más bolygókon Isten által teremtett értelmes élőlényeknek is ugyanúgy kell tisztelni őt, szót fogadni neki, mint nekünk itt a Földön?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
A Föld lakosságának csak harmada keresztény. Ebből kiindulva miért gondolja bárki is, hogy pár millió fényévvel arrébb bárki is osztaná a keresztény nézeteket, ha még a Földön sem egységes vallás?
2012. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Lebannen ***** válasza:
Szerintem erre nem tudhatjuk a választ,csak spekulálhatunk.
2012. febr. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

# 19:


"Ez egy hoax, amit azóta számos forrás cáfolt már."


Lehet, nem néztem utána. Ha ezt tettem volna, akkor megneveztem volna a forrást is, mint általában.

Most sincs kedvem emiatt kutatni, annyira nem érdekel a téma. Ha viszont te bemásoltál volna egy linket a számos cáfoló forrás közül, egyből pontot lehetett volna tenni a téma végére.


Amúgy kár, ha tényleg hoax, mert igen érdekes és hasznos dolog lehetne. :)

2012. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

arra szeretnék reagálni, hogy a növények nem élőlények, mert "megölték" őket az édenkertben


I Mózes 2:29

És monda Isten: Ímé néktek adok minden maghozó füvet az egész föld színén, és minden fát, amelyen maghozó gyümölcs van; az legyen néktek eledelül.


Itt csak a maghozó füvek és a gyümölcsök vannak említve, nem minden növény, pl a zöldségek sem. A zöldségeket, ha meg akarod enni, akkor a növényt meg kell ölni (az ehető rész a szár/gyökér, stb). Ha gyümölcsöt, vagy maghozó füvet akarsz enni, akkor nem kell semmit elpusztítani :)

Isten a növényekre is gondolt!



Amúgy egyetértek Berta Woosterrel és Péterrel, szerintem is lehetnek más bolygón élőlények

2012. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

miert mi annyira szot fogadunk?

az emberen kivul minden teremtmeny tiszteli ISTENT egyedul az ember akit sajat kepere es hasonlosagarateremtett az szidja Ot

2014. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
lehet hogy vannak más élölények az űrben,de azok akiket mi űrlényeknek nevezünk álltalábban a szürkék és a gyíkemberek nos ők valójában démonok
2018. febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miért itt szót fogadunk neki?
2018. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!