Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezt nem értem. A dinoszauruszo...

Ezt nem értem. A dinoszauruszok jóval hamarabb éltek a Földön mint az ember. Akkor őket melyik Isten csinálta?

Figyelt kérdés
A Biblia 6000 éves teremtéstörténetre megy vissza, pedig a Föld 5-6 milliárd éves. Emberek! Ezek szerint a Földet nem is a mi Istenünk teremtette, vagy ezek szerint hazudott és nem is ő csinálta hanem ellopta egy másik Istentől!

2012. febr. 17. 01:14
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2690..


Ezt a kérdést figyeld! Vannak még ma is hasonló észlelések, Magyarországon is, a Balatonon is a kérdező állítása szerint. Még nem volt időm megnézni rendesen, de majd...

2012. febr. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
28%
A Föld nem 5-6 Milliárd éves! És az hogy a dínószauruszok is milliókkal ezelött éltek ez az ördög műve.Ő próbálja meg elhitetni az emberekkel , és onnantól fogva az iskolákba a múzeumokban stb.. ezt mondják.
2012. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
43%
Invesztor ! a nem hivők azok ne a Vallás témakörben irogassanak!
2012. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 aulac ***** válasza:
6%

"A Föld nem 5-6 Milliárd éves! És az hogy a dínószauruszok is milliókkal ezelött éltek ez az ördög műve.Ő próbálja meg elhitetni az emberekkel , és onnantól fogva az iskolákba a múzeumokban stb.. ezt mondják."


És ezt Te honnan veszed? Olvastad? Mondta Neked valaki?


Nekem például Isten mondta, hogy nem is 6 nap alatt teremtette a világot, hanem 10, de az ellenőrök miatt mondott mindenkinek 6-ot, hogy megkapja a prémiumát.

Na ezt cáfold meg Te nagyokos.

2012. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
41%
onnan hogy ez teljesen gyértelmű mert: időszámitásunk kezdetekor azaz 2012 éve született Jézus és azt elképzelni nagyon nehéz hogy Jézus születése elött a 5-6 MILLIÁRD éve teremtette Isten a földet.
2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
28%
ÉS igen mondták nekem..
2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
28%
Meg én is gondoltam..
2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
És nem kell gúnyt űzni : Nekem pl Isten mondta hogy nem 6 nap allatt teremtette a földtet hanem 10 : Vagy nem tudom én hogy mien h.éget írtál.
2012. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Ugy van mennyenek csak a hitetlen piros kezek! Nem izgat ilyen zöld-piros kezes hülyeség! Am ti is visszakapjátok mindenki!
2012. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 aulac ***** válasza:
34%

"azt elképzelni nagyon nehéz"

Az a furcsa, hogy istent el tudod képzelni, de a 6000 évnél korábbi dolgokat nem.

Na jó. Legyen. Nem 6 milliárd év, csak 20 ezer. Azt el tudod képzelni? Már akkor voltak emberek a földön.

Vándoroltak, vadásztak, szerettek, gyűlöltek, sokasodtak.

Ez még mindig belefér a C14 kormeghatározási limitbe.

És tévedsz. Nem gúnyolódtam. Csak felhívtam a figyelmedet egy bökkenőre, amit a teremtésmagyarázó hívők elfelejtenek állandóan.

Jelesül azt, hogy ha valami nem a HITÜK szerint van bizonyítva, akkor arra rávágják:

-Pedig isten.

-Pedig 6000 év.

-Pedig teremtette.

-Pedig nincs evolúció.

-Pedig a bibliában...

-Pedig, pedig, pedig...

Semmifajta meggyőzésre nem tudnak másként reagálni.

Csak, és kizárólag a biblia.

Sajnos a HIT és a TÉNYek sokszor ellentmondásosak.

Hinni, bármiben szive joga mindenkinek.

De a tényeket félresöpörni azzal, hogy mást hisz valaki, dőreség.

Előcitálhatom itt az (atom)fizikát, a biológiát, a matematikát, hogy bizonyítsak bármit is.

Reagálásaitok annyi: Mindent isten csinál.


Üdv: aulac

2012. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!