Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akkor most a keresztények nem...

Akkor most a keresztények nem is hisznek igazán Jézusban?

Figyelt kérdés
Ha nála nagyobb dolgokat is képesek véghezvinni,akkor miért hiszik magukat kevesebbnek mint Jézus,miért nem hisznek neki,miért hiszik azt,hogy csak ő tökéletes,de ők maguk tökéletlenek,és gyengék az efféle cselekedetekhez?(Jn 14,12)
2012. ápr. 15. 14:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17:21

Nehéz lenne a saját párbeszédünket idemásolni az internetről...annyira azért nem vagyunk ügyesek:))

De igazán megtanulhatnál angolul te is,szerintem szép nyelv.Az izlandival nem mész olyan sokra:)

2012. ápr. 28. 18:43
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Ez meg egy magyar honlap magyar nyelvet ismerőknek. Nem tűnt fel a .hu elnevezés? Ez a különbség egy magyar mentalitástól és egy amerikai mentalitástól. Ha egy amcsihoz nem szól egy irat angol nyelven, az nem érdekli. Ha egy magyar nem tud angolul, az le van nézve.

Az, hogy kinek mi a szép nyelv, azt meg talán eldöntöm én, hogy nekem mi tetszik. De ne is válaszolj, nincs értelme, ahogy annak sem volt, hogy én elkezdtem veletek beszélgetni.

2012. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
I am so sorry man! good night!:)
2012. ápr. 28. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!