Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek a vallásosak,...

Szerintetek a vallásosak, vagy az ateisták IQ-ja nagyobb?

Figyelt kérdés
A nagy átlagra gondolok, nem a kivételekre.
2012. okt. 29. 19:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
68%
Az IQ nem áll összefüggésben ezzel...
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ennek semmi köze a hithez.
2012. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%

Ezt csak irgalmatlanul nagy és nem részrehajló statisztikai elemzéssel lehetne kimutatni.

Én ugyanúgy ismerek primitív embereket az ateisták és a vallásosak közt is, mint ahogy kirívóan magas IQ-val rendelkezőket is.

2012. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
59%

Az ateistáké egyértelműen.


A tudósok többsége ateista.


Az is érdekes, hogy az USA-ban a keresztények aránya a börtönökben és a börtönökön kívül megegyezik, az ateisták aránya a börtönökban 2 nagyságrenddel kisebb, mint a társadalom egészében. (Ennyit arról, hogy a vallás jobbá teszi az embert.)

2012. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

4. válaszolónak:

"Az első korty a tudomány poharából ateistává tesz. A pohár alján pedig ott van az Isten!" (Isaac Newton)

A legnagyobbaknak tartott tudósok nagy része pont, hogy vallásos volt!

Amúgy senki nem mondta, hogy vallás = jóság, de ez eleve hogy is jött egy IQ-ról szóló kérdéshez?

2012. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
4-es, linkelj egy statisztikát, mert a kamustatisztika.com oldalon többet is találtam, nem tudom eldönteni melyik a jó. :D Amúgy tényleg nincs valami statisztika, hogy kik az ostobábbak, mert addig nem merek dönteni, amíg nem tudom meg. Hülyékkel nem akarok közösködni.
2012. okt. 29. 20:37
 7/48 anonim ***** válasza:
36%

http://www.youtube.com/watch?v=fdVucvo-kDU


Itt vannak különböző statisztikák, mondjuk az intelligenciára csak példák vannak.

2012. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
36%

Nincs összefüggés.

Egyébként meg tök mindegy.

Mivel az IQ azt mutatja meg, hogy te éppen egy adott pillanatban hogyan voltál képes telejsíteni bizonyos feladatokat a többiekhez képest, akik szintén valamilyen állapotban voltak. + Ott a szerencse és egyéb torzító hatások.


Ha az a kérdésed, hogy ki az okosabb, az pedig égyéntől függ.

2012. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
33%
Mellesleg ha lenne egy laborom, kapcsolataim és egy csomó pénzem, én is többre vinném az életben.
2012. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a youtube videóknak nem hiszek, mert múltkor, megnéztem egy UFO-s videót és nagyon hittem az ufókban, később meg kiderült, hogy mégse léteznek, és nagyon nagy volt a csalódás utána, aztán a Mikulással is befürödtem ugyanígy, szóval kicsit szkeptikus vagyok, de megnézem ígérem.
2012. okt. 29. 21:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!