Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » üdv. Van egy új minden eddigin...

üdv. Van egy új minden eddiginél logikusabb biblia értelmezésem! Elfogulatlan szakértőt keresek, aki nem hívő, de a biblia a szaktarülete. KIHEZ FORDULJAK?

Figyelt kérdés
AZ Ó-szöv irások 3 szövetséget említenek melyek meghatározott ideig tartanak.1 áldás 2 átok 3 kegyelem. a keresztények megváltoztatták a sorrendet és az átok helyett a kegyelmet próbálják hirdetni, viszont ezt csak belső meggyőződés azaz hit által tudják. tudja valaki mi a törvény átka? amit jézus állitólag eltörölt?! én elvégeztem az összehasonlítást és minden megtörtént abból amit az átok szövetségkorszakáról írtak! sőt jézus is pont ezt prófétálta!!!! jézus az átokra figyelmeztető próféta volt! minden ellentmondás megszünik ezzel az mozzanattal!

2013. jan. 9. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

logika-> <-vallás


szerintem senkihez

2013. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még hogy logika?
2013. jan. 9. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha olyat keresel aki nem hívő de a biblia a szakterülete akkor menj el egy könyvtárba ott elmondják neked a frankót.
2013. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Mi a baj? Eddig nem nyert teret a hamis, és antikrisztusi tanításod???


Mondhatnám, hogy sajnálom, de nagyon örülök neki!


Apostolok Cselekedetei 5. rész

38. Mostanra nézve is mondom néktek, álljatok el

ez emberektől, és hagyjatok békét nékik: mert

ha emberektől van e tanács, vagy e dolog,

semmivé lesz;

39. Ha pedig Istentől van, ti fel nem

bonthatjátok azt; nehogy esetleg Isten

ellen harczolóknak is találtassatok.


Ez úgy tűnik, a semmivé kezd lenni:)))

2013. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alapíts egy saját vallást, ha már van egy radikálisan új Biblia értelmezésed. Amúgy a teológusokat nem érdekelné a dolog, ők a saját értelmezésükhöz ragaszkodnak, a vallástörténészek meg a Bibliának nem a teológiai vonatkozásaival foglalkoznak.
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te miféle átokról beszélsz? A Jézus eljövetelő előtt lévő korszakok? A te véleményedben nem látom a logikát, a kereszténységben viszont igen.
2013. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mustafa33 ***** válasza:
Kihez fordulj? Sajnos a Lipótot megszüntették, ott volt egy osztály, a valláspatológia. Dr. Süle Ferenc pszihiáter professzor vezette, aki szakértője a témának.
2013. jan. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha gonosz lennék, akkor megosztanám a videóidat itt.

Nem tudom, hogy komolyan gondolod-e, amiket beszélsz (bár nem néztem végig a mondókádat), de ha ugyanúgy előadod a tanításod, mint a videókban, tényleg csak ki fognak röhögni az emberek...

Nem hiszem, hogy kiváncsi vagy az őszinte véleményémre.

Egyik nap végig fogom nézni, mert nem szeretek előre ítélkezni.

2013. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az a cigány faszi, aki a cigányságra értelmezi a Biblia-i próféciákat ugye??? Youtube-on fenn van pár videód...
2013. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyugodtan megnoszthatjátok bárhol a videóm.
2013. jan. 12. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!