Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vannak olyan nem vallásos...

Vannak olyan nem vallásos emberek, akik ellenzik az abortuszt?

Figyelt kérdés
Ha vannak, leírnák, hogy miért? Kösz.

2013. febr. 4. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Én vallásos vagyok, így nem nekem szól a kérdés, de azért válaszolok mégis, mert ismerek ilyet. Egy rokonom szülész-nőgyógyász szakorvos, nem vallásos, igaz nem is teljesen ateista. Ő eddig sem végzett és ezután sem fog abortuszt végezni, mert azt mondta, hogy nem tartja összeegyeztethetőnek az orvosi etikával.
2013. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

nem vagyok vallásos,sőt a vallás ellen vagyok,de nem helyeslem az abortuszt

nem a gyerek tehet róla ha a szülő felelőtlen volt,meg ha így alakult inkább vállalja a következményt

persze vannak más helyzetek,amikor tényleg nem lenne lehetőség felnevelni a gyereket

2013. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy bárki is helyeselné az abortuszt, egyszerűen csak meg akarják hagyni mint végső lehetőséget. Egyébként én úgy gondolom, hogy ebben az ügyben nem középkorú szűz férfiaknak (aka papok) kellene dönteniük, hanem az érintett nőnek.
2013. febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
69%
Senki sem helyesli az abortuszt csak elfogadják, mivel az érintett nőnek joga van eldönteni, hogy megszüli-e a gyereket vagy sem.
2013. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%

Csak a fanatikus feminista liberalista materialisták támogatják, akik abortuszt terveznek vagy abortuszon estek át.

Természetesen biztos van olyan feminista vagy liberalista vagy materialista, aki nem fog ezzel egyet érteni. Mert ezen három kombináció esetén még nem lesz ostoba az ember.


Inkább azok támogatják az abortuszt, akik csak magukra gondolnak, azt hiszik, hogy le vannak nézve, mert nőnek tekintik őket biológiailag. Vagy pedig így akarnak könnyíteni a lelkükön arra hivatkozva, hogy a gyereknek jobb lesz. De ha ennyire nem akarják, akkor valóban jobb is lehet neki. Csak ilyenkor elgondolkodnék, hogy kivel van a baj.


Természetesen vannak helyzetek, amikor a szülő nem tudná eltartani a kicsit.

De akkor lehetne óvatosabb. Egyébként sem egészséges az abortusz, hogy hobbit csináljon belőle valaki.

Aztán még ocsmány módon nyávognak, hogy a testükkel azt csinálhassanak, amit akarnak.

Az is érthető, hogy xy megerőszakoló gyerekét nem akarják megszülni sokan.


De akkor sem lesz helyes, normális, követendő példa az abortusz.

Aki pedig hobbit csinál belőle, az egy görény.

(persze sok pénzt hoz)


És sajnálom, hogy csúnya dolgokat írok.

De tényleg rosszul vagyok, amikor valaki játsza az eszté, hogy neki mindenhez joga van.


Nylíván más, ha szegény gyerek betegnek születne és akkor a szülei fájó szívvel elengedik.

De azok sem pattognak utána, hogy az a cucc csak egy élettelen genny darab volt, szóval ha újra becsúszik, majd megyek megint, mert jogom van hozzá, mert nő vagyok....stb...

2013. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%

#5


Ha véletlenül teherbe esek akaratomon kívül, nem fogom csak azért megszülni, hogy neked megfeleljek.

2013. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 titak ***** válasza:
88%

Indokolt esetben: IGEN inkább az abortusz.

Ha választanod kell, az anya és a magzat között akkor kit választanál?

Ha megerőszakolják a feleségedet mit választanál? Neveled egy idegen beteges hajlamai gyümölcsét?

Ha azt mondja az orvos, hogy a magzatnak fejlődési rendellenessége van/lesz. Mit csinálnál?

Ha a végrehajtó lefoglalta a házadat, mert nincs munkátok-pénzetek, kint "laktok" az utcán hóban, jégben. Akkor mit választanál?


Ellenben, csak azért mert a nagy jólétembe nem illik bele egy gyerek: NEM

2013. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
10%
Ateista vagyok. Addig tartom elfogadhatónak, amíg a magzatnak nincs agya, amivel bármit is érezne. Utána nagyon büntetném...
2013. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Ateista vagyok, és én a nőre bízom. Ő ismeri legjobban a körülményeket, ő tudja legjobban megbecsülni, mi várna a csecsemőre, az anyára, a családjára, ha megszületne. Úgyhogy én azt mondom, a nő döntése, amit tiszteletbe kell tartani, és nem befolyásolni semmilyen módon. Mindezek szerintem magasan az erkölcsi érvek felett állnak.
2013. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%

A feminista nők is szeretik a gyerekeket. Attól hogy valaki egyenlő bánásmódot kér, az nem jelenti azt hogy sorozatgyilkos mert egyenlő bánásmódban részesül. Megjegyzem, a nemi és faji megkülönböztetést a törvény szigorúan bünteti, tehát nem dobálóznék a nők vagy a színes bőrűek jogaival, hiszen ők is ugyan olyan emberek mint bárki ezen a bolygón és joguk van saját testükkel azt tenni, amit akarnak.


A férfiak az óvszerben található ondósejteket -amik arra várnak hogy bejussanak a petesejtbe és elfoglalják méltó helyüket-, inkább kidobják a szemetesbe ahelyett hogy a nőt megtermékenyítenék vele, ezzel megakadályozzák egy új élet létrejöttét. Ha figyelembe vesszük hogy sokkal több ondósejtet ölnek meg, mint ahány embriót, akkor ezen el lehetne vitatkozni sokáig, hogy ki is az életgyilkos.


Ha én teherbe esnék nem vetetném el, szeretném kipróbálni az orgazmusos szülést! :D

[link]

2013. febr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!