Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Igaza volt Lennon-nak?

Igaza volt Lennon-nak?

Figyelt kérdés

„A kereszténység el fog tűnni. Megszűnik, megsemmisül. Erről még csak vitatkozni sem vagyok hajlandó. Igazam van és be is fog igazolódni."


"Jézussal nincs is semmi baj, de a követői ostobák és közönségesek. Ők csavarják ki úgy a dolgokat, hogy az számomra tönkreteszi az egészet.”


John Lennon



2013. ápr. 5. 12:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

"Jézussal nincs is semmi baj, de a követői ostobák és közönségesek."


Nekem besz*rinak tűnsz, mert Jézus ellen nem fordulsz, mert ki tudja a teljes tagadása és káromlása mégis igaz lehet. Tehát valahogy a lelked mélyén mégis hiszed, hogy most is van és örökké.

De a követők miért lennének ostobák? Jézus a szeretetre tanít, a jólelkűségre. Olvasd el pár szent életét, sok könyv szól erről. 1000-1500 éve élt szentek írásaiból az derül ki, hogy cseppet sem voltak butábbak mint mi. Sőt szebben fogalmazták meg érzéseiket, mint bármelyik ma élő ember.

2013. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az elsőben sajnos nem lett igaza de a másodikban teljesen. Azt nem mondanám hogy gyáva mert Jézussal nem volt semmi baja csak azokkal az emberekkel akik össze vissza beszéltek, én is találkoztam sok ilyen emberrel.
2013. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
már fiatal korára tönkretette a gondolkodását a kábítószer!
2021. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!