Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha életed végén odakerülnél...

Ha életed végén odakerülnél Isten/ed/ elé, aki megkérne, hogy néhány mondatban mutasd be az életedet, milyen szempontok alapján építenéd fel a válaszodat?

Figyelt kérdés
Nehogy azt mond,hogy Isten mindent lát,vagy mindent tud,mert lehet,hogy arra kíváncsi,Te hogy élted meg az életet.
2013. jún. 30. 17:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Talán rosszul tetted fel a kérdést nem? Te arra vagy kíváncsi hogyan elemezném az életem, nemde?


Nos, én azt mondanám, mindent megtettem ami tőlem telt, asszem. Biztos tehettem volna többet is, de akkor abban a helyzetben ennyi telt tőlem. Szerintem nincs itt senki aki kevesebbet hozna ki egy helyzetből mint amennyit tud, vagy tévedek?

2013. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nyomozza ki, ha tudni akarja. Nem tartozom magyarazattal a cselekedeteimert egy olyan valaki szamara, aki meg csak nem is hajlando egyertelmuen megmutatni magat, a vegen meg felelossegre von, es kerdezget. Inkabb vennek jegyet a Pokolba. De ha valaszthatok, akkor egyikbe se mennek. Valasztanam az unalmas semmit, nem pedig tobb milliard tenfergo lelket.
2013. júl. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bocs,én nem igazán tudom,majd imprózni fogok.


de erről ez jutott eszembe:"Elnézést kedves munkatársak,de a Menyország lakók hiányában bezár.Megértésüket köszönjük"


Poliateista

2013. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!