Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vllásosak, hogyan bizonyítjáto...

Vllásosak, hogyan bizonyítjátok az élőlények folyamatos változásait, és az emberi rasszok kialakulásának értelmét?

Figyelt kérdés
Mi az értelme a változásnak,ha Teremtés volt és mi az értelme a rasszoknak,bőrszínnek,mongolredőnek,alacsony,magas embernek...agyanez ok miatt.
2013. aug. 20. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Jaj, erre annyira egyszerű a válasz:


"Isten útjai kifürkészhetetlenek" :D


Ha értelmet keresel a vallásban, akkor szétomlik az egész, mint a kártyavár :)

2013. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Mikroevolúcióval, ami egy kicsi evolúciót jelent.

Evulúciócskát, irinyó, pirinyót.

Nagy az nem lehetséges, mert miért is?

Csak.

2013. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetszik az "én fajtám" válaszai,kíváncsi vagyok a vallásos értelmezésre is...
2013. aug. 20. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok vallásos,de pl lehet hogy Isten szereti a változatosságot,(képzelj el egy embert aki pl gitárokat gyűjt)

És attól még hogy Isten teremtett valamit,az még működhet magától,és változhat is.

2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért zárná ki a teremtés a változást? Minden Istentől származik és Isten jónak alkotta az élőlényeket. Ebben az is benne van, hogy képesek a változásokra is.

Az embereknél meg szerintem egy csoda az is, hogy nem létezik két egyforma ember. Mindenki egyedi, megismételhetetlen, tehát egyformán nagy érték.

2013. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint isten nem teremtette tökéletesre a világot, mivel az kénytelen állandóan változni? Nocsak.
2013. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!