Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik szerint nem létezik az...

Akik szerint nem létezik az evolúció és Isten teremtett minket, miért nem gondolnak arra hogy Istennek is valahogy ki kellett fejlődnie?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 18:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/146 fairi1 ***** válasza:

aqer

"tudsz kommunikálni, közlekedni, csak épp' nincs idő."

Egy dolgot nagyon de nagyon elfelejtesz az időt mozgással definiáljuk.

A másodperc az alapállapotú cézium-133 atom két hiperfinom energiaszintje közötti átmenetnek megfelelő sugárzás 9 192 631 770 periódusának időtartama.

vagy egy régebbi defiició

"A másodperc az 1900. év január 1. 0 óra efemerisz időhöz tartozó tropikus év 1/31 556 925,9747-ed része."

Ez a másodperc definíciója.

1 másodperc=n-ed része valaminek vagy n-szer megtörténő esemény

Amíg események lejátszódnak(beszélgetés tánc vagy bármi) VAN IDŐ! ha létezik periodikus esemény akkor pontosan mérhető is!


na ezt cáfold, ne csak dogmatikusan ismételgesd a baromságodat! te képtelen vagy időt definiálni vagy nem akarsz attól még lesz.Egymás után jövő események adják nekünk az idő érzetét!

ét esetben nem tudsz időt definiálni:ha minden mozdulatlan és nincs semmi cselekvés,fantasyk is így illusztrálják hogy megállt az idő vagy mikor nincs semmi és így nem történik semmi!


Példádban a közlekedési eszköz releváns?Így nem értem a példád mit akar illusztrálni. Máskülönben ez a módszer ismert,emberek gyakran alkalmazzák, teljesen irreleváns adatok megadása,hogy a lényegről eltereljen téged. Ha busz gyakran jár akkor véletlen egybeesés könnyen megtörténhet. nem a porta előtt levő kamera érdekes hanem az épületen kívüliek!


"em is tudja mi az igazság, így a sátán röhögve hazudhatott neki."

Laylah hibázott súlyosan,azt kell elfogadni ténynek ami objektíven bizonyítható. Az odaérkezés mivel történt nem bizonyítható, így nem vagyok köteles elfogadni, hogy busszal jött. Bizonyítást egy hibás összefüggésre alapozta egy véletlen egybeesés. A véletlent sose szabad kihagyni a számolásokból.


"ezért élsz biztos bizonytalanságban"

bizonytalan maga a bizonyosság. simán átvered magadat azzal hogy Biblia igaz.Miért ő igaz, miért nem a Védák pl? Miért a bibliában szereplő isten a valódi és miért nem másik? Megmondom miért:mert erre neveltek,egy keresztény többségű társadalomban nőttél fel. És nem Pakisztánba, Indiában, Thaiföldön, Kínában, vagy Kongóban.7milliárd ember elképesztő sok különféle vallás közt oszlik szét, és a kereszténység csak egy a sok közül, igaz a legnagyobb,de utána jön az iszlám ...

"ha nem érted a bibliát, a te készülékedben van a hiba. "

én értettem meg, mert nem papok, hitközségek agymosását hallgattam, hanem azt olvastam és értelmeztem ami benne szerepel.


"ószövetség Jehovája az újszövetség Krisztusa!"

ez egy kicsit meredek lett.500 éve ezért lehet máglya járna,mert ezen aztán tényleg évszázadokig ment a vita hogyis van ez a dolog.

2013. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/146 anonim ***** válasza:

"Miért a bibliában szereplő isten a valódi és miért nem másik?"



simán bizonyítható

2013. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/146 anonim ***** válasza:
53%

"Egy dolgot nagyon de nagyon elfelejtesz az időt mozgással definiáljuk."


igen, ebben a világban. oadaát viszont örökkévalóság van, mozgással ! azért mert elképzelni nem tudod (ez még nem baj) attól még így van.

2013. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/146 fairi1 ***** válasza:

aqer

,max magadat győzeted meg, de objektíven nem bizonyítható.

Muszlim is azt mondja, hogy az ő értelmezése az igazi, és te tévelygesz és megtévesztett a sátán.


Mivel az időt a mozgással definiálom, így teljesen lényegtelen hol vagyok.Ez teljesen független a létsíktól! Bizonyítsd be hogy amit mondok az létsíkfüggő!


Lassan ugyanazt csinálod mint a Sátán a példádban.Kezdem érezni 1% -ban hazudsz és ezt akarod ügyesen elfedni!Tényleg te vagy a sátán?

2013. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/146 anonim ***** válasza:
59%

az idő teremtett dolog. semmi köze a mozgáshoz. ez utóbbi se nem jelzi, se nem felétele az időnek.


az örök jelenben is van mozgás. nem kell idő a mozgáshoz. és nem kell mozgás az időhöz.

2013. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/146 fairi1 ***** válasza:

aqer

csak hajtogatod a hülyeséged, mint valami gép akinek.Mivel kitérsz, a mondandódban van 1% hazugság. na melyik. Ott ami elől kitérsz? Sátánnak nem lennél jó, mert túlságosan kitüremkedik hol van a hazugságod. Nem tudod se logikailag,se filozofialag, de sehogyse bizonyítani vagy érvelni amellett hogy az idő teremtett dolog és független mozgástól.Simán mantrázod újra ás újra!

2013. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/146 anonim ***** válasza:
63%
mindegy mit gondolsz, az idő nem függ össze a cselekvéssel. a túlvilágon nincs idő, mégis van cselekvés.
2013. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/146 fairi1 ***** válasza:

tudsz érvelni az állásodért vagy azt kell hinnem simán hazudni próbálsz nekem.

Kinyilatkoztatásod nem ér semmit a szememben, de sztem több ember így van ezzel.

2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/146 anonim ***** válasza:
59%

nézd...


gondolkozz. miért kellene az időhöz mozgás? az idő teremtett dolog. Isten túl van időn, és téren, mindkettőt Ő teremtette. Isten személy. S mivel az, vannak céljai, tervei, gondolatai, érzelmei, s mivel túl van az időn, Ő örökkévaló, így a "mozgásához" nem is kell idő...


az örökkévalóságban, a mennyben az angyalok milliárdjai a színe elé járulnak, dicsőítik, az üdvözült emberekkel együtt. van mozgás. Sétálhatsz Istennel a mennyei kertben. A mennyben van a szentek szentje, az igazi templom. Ott az élet folyója, vannak fák növények, állatok városok stb... ezeknek nem kell feltétlenül időben létezniük, az örökkévalóság időtlenség, de nem megdermedés. Ott nagyobb az élet, sőt ott az igazi élet.


tanúságtételek szerint milliárdnyi angyal és ember táncol, énekel, nevetnek, boldogok, ez dermedt állapot?


Sőt az angyalok építik a még földön élő szentek házát a mennyben! akkor soha nem készülne el, ha dermedtség lenne az időtlenség...


Jézus azt mondja, kész a menyegző, az asztal megterítve, a ruhák a székek karfáin, mindez az örökkévaló jelenben, idő nélkül. nem kell idő ahhoz h sétálj, fuss, egyél, igyál, csak itt van idő a Földön.


te a földhözragadt elképzeléseiddel "látod" csak az időt... nem kell hozzá mozgás.

2013. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/146 fairi1 ***** válasza:

Itt a hazugságod. ismétled, ismétled hogy az idő teremtett, de egyáltalán nem bizonyítod ezt? Csak kijelented,kinyilatkoztatod,nem tudsz igazán mellette érvelni.Sátánnál is rosszabb vagy!Csak írod a hagymázas baromságod végtelenül, de nem is érted mit jelent.

Amit leírsz abban VAN idő, akár tetszik akár nem. Mivel képes vagyok órát létrehozni és mérni a változást.Az idő az események láncolata hozza létre, maga a cselekvés.Ez az idő valódi természete! és ez univerzális. Az idő akkor szűnik meg mikor semmi nem létezik, vagy minden mozdulatlan.és mikor megtörténik az első esemény az idő is megszületik azzal együtt és mikor minden eltűnik,vagy minden megáll akkor meg is szűnik!



HA képes vagy az agyadat használni és nem csak a hülyeségedet mantrázod akkor rájössz erre! Tök mindegy hányszor ismétled el, nem lesz igaz a tévedésed, nem hiszek a goebbelsi propagandában.

2013. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!