Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az én Istenem szereti a...

Az én Istenem szereti a homoszexuálisakat? Krisztus szerint igen!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Ennek a kérdésnek a ki írója vagyok, röviden annyi, hogy kicsit begolyóztam a vallási fanatikusok miatt. Tegnap este bevettem egy enyhe nyugtatót, mert kiborultam http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__4..

ezeken a válaszokon. Komolyan elsírtam magam, hogy emberek észre sem veszik, milyen rettentően gonoszak. Tehát tegnap este korán elaludtam. És hihetetlen, de Jézussal álmodtam. Valahol egy sivatag közepén voltam és nagyon féltem (valójában is rossz a helyismeretem, bárhol könnyen eltévedek és bepánikolok), nem tudtam hol vagyok, és alig bírtam mozgatni a végtagjaimat. Aztán egyszercsak egy hatalmas vakító zöld fényt láttam. Megjelent Krisztus (nem tudom leírni azt az érzést mert arra szavak nincsenek) és a kezét nyújtotta. Én pedig végre meg tudtam moccanni. Pont úgy nézett ki ahogy ÉN elképzeltem. Én könnyes szemmel letérdeltem előtte és bocsánatot kértem a vétkeimért. Erre ő rám mosolygott és így szólt: 'Látom, hogy félsz, és a félelem elsodor téged mellőlem, ezért válaszolok lelkedben megfogalmazódott kérdéseidre. Először is, pokol nem létezik. Isten túl irgalmas és bölcs ahhoz, hogy valakit ne fogadjon be a-miatt mert éppen férfi létére férfit

szeret, és vele hál. Isten legfőbb parancsa a szeretet mindent felül ír. Isten teremtett minket olyanoknak amilyenek vagyunk és így szeret minket. És az igazhitű ember nem az, aki kívülről tudja a Bibliát , hanem aki megpróbál egyensúlyt teremteni (segít a rászorulókon). Mindenkinek vannak hibáji. És búcsúzóul azt mondta nekem, hogy jó úton haladok a célom felé, és a szívemben keressem a választ, mert a lelkemet, a szívemet Isten adta nekem és csak ott lehet Isten igaz szava. Ezt én úgy értelmeztem, hogy a Biblia az nem 1000%-osan

Isten szava, bár megjövendölt néhány dolgot, azokat a dolgokat más írások is hasonlóképpen megjövendölték. (Úgyhogy ezzel ne gyertek ha lehet mert már utánanéztem elhihetitek :) )

Amikor lassan magamhoz tértem nagyon fura érzésem volt, mintha ' a szívem tele lenne Jézussal' :)

Nagyon megnyugodtam azóta, és ráleltem a lelki békémre.


2014. júl. 12. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
A bénulást pedig mindig azok érzik, akik démonnal találkoznak, Jézus nem bénít. Ez van, a rossz oldalon állsz. Gondolom az életed más terén is ugyancsak lázadó és engedetlen vagy.
2014. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy az undorító és ítélsz, holott ezt sem lehet és nem démonnal találkoztam de érzem rajtad a gonosz bigottságot és fanatikusságot és kérlek ne is szólj a témához többé. Már bánom, hogy kiraktam a kérdést. Elítélsz engem is, egyetlen kérdés miatt. Nem vagyok lázadó, sem semmi ilyesmi. És menj és segíts a beteg gyerekeknek meg akik rászorulnak inkább. Csak, hogy tudd: aki ilyen formában ítélkezik, mint te, és ilyen megvetést érez , és utálatot, nem szereti a 'meleg fele barátját' az is a pokolra jut ;)
2014. júl. 12. 09:41
 3/18 A kérdező kommentje:
És a bénulást sem bénulásnak értettem én. Mintha a saját szomorúságom börtönében tengődtem volna, ahonnan Jézus kiszabadított!
2014. júl. 12. 09:52
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

"Az én Istenem szereti a homoszexuálisakat? Krisztus szerint igen!"


Lényegében megválaszoltad magadnak a kérdést.Isten mindenkiben csak belül tud megnyilatkozni teljes mértékben.Személyes élményként lehet csak igazán megérteni,hogy mi,hogyan,és miért működik.Ezért nem valami bölcs emberek a vallási fanatikusok,mert lecsapnak a szent iratokra,csak mert mások rányomtak egy bélyegzőt "Isten megcáfolhatatlan szava" felirattal.

Első válaszoló,a kérdező nem férfi,és nem is meleg,ha nem tévedek...Ezért mondta Jézus,hogy "ne ítélkezzetek"

2014. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg, mivel 22 éves nő vagyok.

Épp ezaz, amire rájöttem, hogy a vallási fanatikusok azok akik legjobban kizárják magukból és szívükből Jézust, a gyarló elő ítéleteik miatt.

2014. júl. 12. 10:19
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
kedves kérdező, hagyd el ezt a kategóriát, ha nem bírod a vallási fanatikusokat, én is ezt tettem, már csak hetente egyszer nézek be ide, hátha van valami érdekes dolog... amúgy sokszor nem tudtam, hogy nevessek-e vagy inkább sírjak a sok beszűkült, rosszindulatú emberen
2014. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elfogom hagyni, mert ezek a leggonoszabb emberek azok alapján amiket ide írnak. A helyükbe nem lenne pofám hívőnek nevezni magam. Elítélik, megkérdőjelezik azt amit a szívemben érzek.
2014. júl. 12. 11:15
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Isten nem szereti, a sátánt szolgálod.
2014. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pokol pedig van és ha nem térsz meg ebből a förtelemből, akkor ott fogsz lenni azzal, aki lehitette veled álmodban a hazugságot."


Hétfőn azért menj el a szemészetre,de csak ha férfi a doki,mert a gerendát kihúzni nem női munka:-)

Tényleg olyan viccesek vagytok,hogy nem veszitek észre magatokat.Ha másra ilyeneket mondasz,akkor nyugodtan aggódhatsz te is magad miatt,mert nem tartod be Jézus szavát,vagyis ítélkezel,miközben amire eredendően ítéletet akartál mondani,még az sem igaz:-)

2014. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Jézusról, démonokról beszéltek, hahó! 2014 van, ne egy kétezer éves könyv alapján hozzunk már döntéseket.

A melegség velünk született dolog, aki nem tudja elfogadni embertársait és bújjon bármilyen eszem mögé, csak egy kirekesztő, elnyomást támogató ember.

Minden ember egyenlő és civilizált emberben van annyi, hogy együtt tud élni normálisan, gyűlölködés nélkül embertársaival.

2014. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!