Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásos emberek nagyrésze...

A vallásos emberek nagyrésze miért nem tartja tiszteletben azt, hogy ki miben hisz, vagy semmiben nem hisz egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sokat ismerek, aki azt mondja, hogy nem érdekli viszont a legtöbb hozzzáteszi, hogy pokolra fogok jutni stb, tehát azt mondja, hogy nem érdekli, de a szíve mélyén mégis aggasztja, hogy én is hiszek neki.
2014. okt. 8. 19:07
1 2 3 4
 21/37 Salx Narval ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy az iszlám csak egy a sok közül ami veszélyezteti az európai őslakosságot. Gondolom szükségtelen felsorolni a többit, ti is itt éltek.
2014. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 csdg válasza:

Kedves "17. kommentelő"...

köszönöm, hogy kioktattál, még is úgy érzem nem vagy figyelmes. ugyan is ha elolvasod normálisan és felfogod amit írtam, akkor észreveszed azt a rész is, ami nagyon is fontos. a következőt: addig, amíg másoknak kárt nem okoz!!!!! ez igen fontos pont. az intelligencia jelentésével tisztában vagyok. viszont látom, te nem. lehet egy ember tanúlt még sem intelligens, de manapság igen másra használják ezt a fogalmat. viszont ez nem ide tartozik.

2014. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 Tharos ***** válasza:
30%

Azért, mert sérted az egójukat azzal, hogy te nem hiszel abban, amiben ők.

Úgy érzik, hogy megtagadod a hitüket azzal, hogy te nem akarsz hinni benne és ezzel együtt őket személyesen is elutasítod és távol akarod magad tartani tőlük.


Ezért akarják rád kényszeríteni a saját maguk meggyőződését, hogy te is beletartozz a közösségükbe, szűkebb értelemben pedig a baráti körükbe.

2014. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

#18:

Ha szerinted a mai Kereszténység és az IÁ egy szinten van, akkor elég szűk látókörű vagy. "nem tartom tiszteletben mások hitét"-látom te se voltál ott, ahol az észt osztották.

2014. okt. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
13%
Mert éppen ez a vallásbetegség lényege, hogy csak azt tisztelje bárki, amit ők vallanak. Ezért kell kiirtani mindet előbb-utóbb, de talán megússzuk a bolondériájukat amíg bele nem tudunk nézni a haszonállatok fejébe közvetlenül.
2014. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

#25

Remélem ezzel megvolt a napi gyűlölet adagod.

2014. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nekem csak évezredes gyűlöletadagom van, szerencsére azonban azonos célt szolgál az emberiség nyers gyakorlati érdekeivel. Persze attól függ, mit nevezünk emberiségnek, mert én nem a homo sapiens populációt.
2014. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Salx Narval ***** válasza:
Miért, minek hiszed magad utolsó válaszadó,egy 1000-éves "Aliennek" aki kénytelen egy primitív testben gyötrődni?:D
2014. okt. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#27

Akkor mit értesz alatta ?

2014. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Salx Narval ***** válasza:
Nem hinném, hogy primitív lenne, inkább csak dühös és elkeseredett. Lehet, hogy mások megsértésével, kigúnyolásával némi elégtételhez jut, de kizárt, hogy ez feloldja a benne lévő indulatokat. Nem tudom miért van elkeseredve és azt sem, hogy miért akar örökké élni csak azt látom, hogy másokat okol az őt ért valós vagy vélt sérelmekért. Nem olyan ember ő szerintem, amilyen képet itt mutatni próbál.
2014. okt. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!