Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kellett Istennek?

Miért kellett Istennek?

Figyelt kérdés
Hogy a Dinók 165 millió éven át uralják a Földet emberek nélkül? Miért kellett ennyi idő neki az emberek teremtéséhez? Mi célja volt a Dinókkal, hogy ennyi ideig hagyta őket a Földön? Miközben mi csak évezredek óta létezünk...
2015. jún. 18. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
mi működteti a mai, sátán uralta világot? az olj. miből lett az olaj? többek között a dínókból. kire jellemző a megalomán, eltulzott méretű, pusztító szemléletmód? sátánra. sátán volt a föld oltalmazó kerubja. miként Jézus, nyílván ő is teremthetett, hisz ugyanabban a pozícióban voltak. sátán az utolsó napra koncentrál. ma is, és tegnap is, 165 millió évvel ezelőtt is. mindent egy lapra, egy napra tett fel: szerintem nem Isten alkotásai a dínók. ez a magánvéleményem, a bibliából ezt konkrétan nem tudom alátámasztani, de a személyiségeket vizsgálva nekem ez jön le. ha úgy tetszik, ez emberi okoskodás.
2015. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Szóval érted, a Sátán teremtette a dinoszauruszokat, hogy legyen olaj, amivel most el tudja pusztítani a világot. :))


Amúgy az ember előtt nem csak 165 millió éven át volt élet, hanem már 3,5 milliárd éves kőzetekben is nyoma van az élőlények maradványainak.

A kérdés, hogy minek várt Isten 3,5 milliárd évet az ember megjelenésével.

2015. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
1-es, van baj, mi?
2015. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
bőven.
2015. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Azt látom, hogy bőven. :D
2015. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jehova tanúit parodizálta
2015. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#6 Arra nem is gondoltam, hogy trollkodik! :D
2015. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
És miért kellett a perm időszakban azt a rengeteg állatot megteremteni, amikor előre tudta, hogy a 90% ki fog halni a korszak végéen és utána a dinoszauruszok fognak uralkodni...akik majd szintén kihalnak???
2015. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
mondom, ha Isten teremtette őket, sohasem lesz ezekre logikus válasz. azonban ha sátán, akkor igen. vagy nem?
2015. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Missi_Key ***** válasza:

a dínók a dínós mémekért kellettek..meg a sárkányokért..meg mert olyan kis cukik..


mivan, csak mert ő isten már nem lehetnek állatkái?

2015. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!