Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kellett Istennek?

Miért kellett Istennek?

Figyelt kérdés
Hogy a Dinók 165 millió éven át uralják a Földet emberek nélkül? Miért kellett ennyi idő neki az emberek teremtéséhez? Mi célja volt a Dinókkal, hogy ennyi ideig hagyta őket a Földön? Miközben mi csak évezredek óta létezünk...
2015. jún. 18. 20:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Teremtéstudomány? Miről beszélsz ember?! A millió éves dinó csontokkal mi van, azok is csak 6000 évesek? Te hogy a francba jártad ki a 8 általánost?"


Lehengerlő érvelés, de honnan tudod, h kijártam:) Mindenesetre köszönöm a feltételezést, de valóban kijártam:) "Fura", hogy idegesítelek, a mögötted lévő szellemi hatalomnak üzenem (nem Neked!, ne vedd magadra), hogy: "vesztettél, vívd a haláltusád".

Érdemes megnézni a radikarbon meghatározás hibáit, mindjárt kiderülhet, h nem is millió évesek. [link]


Bővebben, mélyebben: [link]

(Csak a bevezető angol, a többi magyar)

Nyilván nem neked ajánlom, hanem azoknak, akik megvizsgálnak mindent. Te meg nyugodtan ostobázz engem tovább, sőt, cifrázhatod is felőlem, ez a személytelen, arctalan fórum lehetőséget ad Neked mindezekre

2015. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Missi_Key ***** válasza:
utolsó..akkormeddig uralták a dínók a földet, mert hogy a dínócsontokat nem ádám és évapakolta oda az is biztos :D
2015. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Találtak együtt emberi és dino lábnyomokat is, tehát együtt éltek, ahogyan a Bibliából is következik. A paleontológia az 1800-as évek végétől létezik, amikor először találtak dino csontokat, de az ősi népeknél is ábrázolták, tehát ismerték. Pénzérméken, épületeken (leghíresebb az Istár kapu) ábrázolták őket, sőt, a kíni császárnak voltak "sárkány" etetői is, tehát együtt éltek az emberekkel. Ma a kongó vidékén is élhetnek, a bennszülöttek furcsállják is, hogy az emberek nem ismerik a Dino-kat...

Esetleg ajánlhatom:

https://www.youtube.com/watch?v=KYhoCpAwjX4

2015. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Te olyan buta vagy, hogy az már fáj. Szóval kijártad az általánost, de az nem mondtad, hogy max kettesekkel. Tovább meg nem tanultál, ne is mondd, ez nyilvánvaló. Megmaradt neked az igazi tanítókönyv, az agymosó biblia, amit az ókori analfabéta embereknek írtak, mint amilyen te magad is vagy. Grt.
2015. aug. 5. 16:55
 25/27 Attila_the_hun ***** válasza:

Én pedig azt nem értem, hogy 2015-ben miért tesznek még fel ilyen kérdéseket?

Isten meghalt a sötét középkorban. Most már figyelhetnénk a létező valóságra. -szerintem

2015. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"Te olyan buta vagy, hogy az már fáj. Szóval kijártad az általánost, de az nem mondtad, hogy max kettesekkel. Tovább meg nem tanultál, ne is mondd, ez nyilvánvaló. Megmaradt neked az igazi tanítókönyv, az agymosó biblia, amit az ókori analfabéta embereknek írtak, mint amilyen te magad is vagy. Grt."


Ááá, tipikus ateista érvelés:) Ha kifogytatok a logikátlan észérvetekből és úgy látszik, hogy betalálunk, akkor nem gondolkoztok el a dolgokon, mert az kényelmetlen lenne. Ilyenkor jön a lehülyézése a másiknak. Köszönöm, ez nekem ismét bizonyosság.

De lásd a logikai hibádat: azt állítod, h nem tanultam tovább. Elvégeztem két főiskolát (Állig, Eü). Tehát a felépített érvrendszeredben hiba van, ezért valami hazugság van benne, de ezt sem fogod megérteni, sajnos:( Még egy logikai hiba: analfabétáknak nem írnak könyveket, mert nem tudnak írni és olvasni. Amúgy meg a világ az agymosó, ezt megtapasztaltam magamon megtérés után. Olyan szinten manipulálva van a gondolkodásunk, hogy el sem hinnéd.

De legyen Neked, legyek írástudatlan, ostoba, csóró, megalázott, akármi, csak Jézus legyen meg nekem örökké. Ez bőven több, mint bármi más a világon.

Sajnálom, hogy a sátán így fel tud ingerelni ellenünk, de megértem, mert én is jártam ebben a cipőben és viselkedtem így. Évtizedekig:( Tehát nem kárhoztatlak, mert akkor magamat is ítélném visszamenőleg. Ha majd megtértek, ti is látni fogjátok Isten igazságát. A kulcs az igazsághoz Jézusba vetett hit. Őszintén írok, igazat, de nyilván nem várom el, h elhidd ezeket. Ha elolvastad, akkor köszönöm.

Áldjon az Isten gazdagon!

2015. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Attila_the_hun ***** válasza:

Tudom, hogy nem nekem írtál, de ha megengeded én válaszolok.


„Ha kifogytatok a logikátlan észérvetekből „

A Biblia, illetve a vallás az amiben nyomokban sem fellelhető a logika.


„ Elvégeztem két főiskolát”

Én csak egyet, de sem a tied, sem az enyém nem elég ahhoz, hogy bármi mellett/ellen érveljen.


„ analfabétáknak nem írnak könyveket”

De kétezer éven át olvasták és butították vele azokat.


„Olyan szinten manipulálva van a gondolkodásunk, hogy el sem hinnéd.”

Pláne ha létezik Isten. Mert ha létezik, akkor valóban manipulálva van a gondolkodásunk.


„ Sajnálom, hogy a sátán így fel tud ingerelni”

Ehhez egy épeszű ember, még írni sem tud semmi.

2015. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!