Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kellett Istennek?

Miért kellett Istennek?

Figyelt kérdés
Hogy a Dinók 165 millió éven át uralják a Földet emberek nélkül? Miért kellett ennyi idő neki az emberek teremtéséhez? Mi célja volt a Dinókkal, hogy ennyi ideig hagyta őket a Földön? Miközben mi csak évezredek óta létezünk...
2015. jún. 18. 20:14
1 2 3
 11/27 ceri ***** válasza:

Ha jó ez nekünk akkor azért, mert szeret minket.

Ha nem jó ez nekünk, akkor meg azért, hogy büntessen az eredendő bűn miatt.

:D


Mert ugye azért valami hatása csak van -kihalások ide vagy oda- a régmúlt történéseinek a későbbi emberre.

Itt van pl a tyúk, amelynek a tojását szívesen fogyasztjuk. :D sőt egyesek a húsát is. Brrr. Én mondjuk meg nem ennék semmi madarat, mert érzem rajtuk a dinók szagát, ízét és nem szeretem.

2015. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Gondold el, mit csinálnának a Jurassic Parkban? Csirkéket kergetnének? :D
2015. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Crussader ***** válasza:

Hát ezért teremtette őket! :)))

Van még kérdés?

2015. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Attila_the_hun ***** válasza:

"Szóval érted, a Sátán teremtette a dinoszauruszokat, hogy legyen olaj, amivel most el tudja pusztítani a világot. :))

"


Én becarok attól, hogy 2015-ben még léteznek ilyen gondolkodású emberek. Szinte hihetetlen. A kutyám elméjében több a józan gondolkodás. :)

2015. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

"Én becarok attól, hogy 2015-ben még léteznek ilyen gondolkodású emberek. Szinte hihetetlen. A kutyám elméjében több a józan gondolkodás. :)"


Én az összeset bezárnám valami pszichiátriára, ahol kikezeltetném őket.

2015. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 ceri ***** válasza:
hát igen, a te mentalitásod megegyezik az inkvizitorokéval. Az embertelenségnek sok arca van.
2015. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ami nincs,annak nincsenek céljai semmivel,ráadásul még teremteni se tud...
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mert azt gondolta, jók lesznek fidesz v. jobbik fannak. ( Nézd az agy / test arányt! ) De túl soká kellett várni az említettekre, hát gondolta, arrqa jók lesznek ... akik arra jók lettek ...
2015. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kb. 6000 éve volt a teremtés, és hat napig tartott, így nem uralták a dinók 165 millió éven át a Földet. Érdemes a teremtéstudománynak is utánanézni, rengeteg jó dolog jön ki belőle
2015. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Teremtéstudomány? Miről beszélsz ember?! A millió éves dinó csontokkal mi van, azok is csak 6000 évesek? Te hogy a francba jártad ki a 8 általánost?
2015. júl. 16. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!