Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit mondanak az evolúció...

Mit mondanak az evolúció tagadói és jehova tanúi ezekre a tényekre?

Figyelt kérdés

Az intelligens teremtést cáfolja, az evolúció elméletét alátámasztja az elcsökevényesedett, funkció nélküli lábcsontjai a bálnának. Ha valami felesleges, akkor miért lett megteremtve?


Ugyancsak érdekes dolog az állattenyésztőknél a mesterséges szelekció, a tudatos tenyésztés. Ha csak teremtéssel lehet létrehozni megfelelő élőlényt, akkor miként működhet a megfelelő vérvonal létrehozása, fenntartása a kiválasztott egyedek keresztezésével?

Ez maga a felgyorsított evolúció: [link]

Jehovások állításának cáfolására:

- Az eredmény, a változások megfigyelhetőek.

- Ellenőrzött körülmények között ismételhető.

- Megjósolható működésű, az új egyed a kívánt tulajdonságokat örökli.



2015. aug. 27. 09:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/513 anonim ***** válasza:
11%
#20. Köszönöm a válaszod, meg fogom ezeket nézni!
2015. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/513 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mondhatnám,hogy minden ma létező faj magán viseli egy csomó elődjének adott helyzetben pozitívnak tekinthető mutációját, vagy annak nyomát a DNS-ében.
2015. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/513 anonim ***** válasza:
0%

Megnéztem, köszönöm. Nekem ez nem ad bizonyítékot a fajok egymásba alakulásának, hanem továbbra is csak a fajok sokszínűségét bizonyítja, amit nem vitat a teremtéstudomány sem. A cikk sok feltételezést is tartalmaz. A 6-10000 ezer év meg szintén a 6000 évvel ezelőtti teremtésre is utalhat. Számomra ez nem zárja ki a teremtést. Kellene a forrás is, amelyik vizsgálatra hivatkozik ("Eiberg csapata 155 kékszemű embert vizsgált")

Még majd mélyebben is belemegyek, körüljárom a dolgot, nem "intézem el ennyivel"


Az emésztőenzimekről nem találtam semmit, kérhetnék segítséget? köszi

2015. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/513 anonim ***** válasza:
100%

A kék szem hasznosságával kapcsolatban linkeltem előbb.Az utolsó bekezdésben volt a lényeg.

Az enzimest majd megkeresem..

2015. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/513 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan, hogy "teremtéstudomány".
2015. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/513 anonim ***** válasza:
100%

Pl:

[link]

2015. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/513 anonim ***** válasza:
100%
Tehát igazából nem laktózérzékeny valaki,hanem pont hogy van aki képes megemészteni felnőtt korban,mert nem kapcsolódik ki az enzimnek a termelése.
2015. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/513 anonim ***** válasza:
31%
Köszi ezt a linket is! Megnézem majd ezt is!
2015. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/513 anonim ***** válasza:
31%

"Tehát igazából nem laktózérzékeny valaki,hanem pont hogy van aki képes megemészteni felnőtt korban,mert nem kapcsolódik ki az enzimnek a termelése."


Igen, ezt én is így tudom. Mi vagyunk a kuriózum, akik gyakorlatilag felnőtt korban is ihatunk tejet. A kaukázusi ember. Jó, hogy felhoztad, ezt nem is "vizsgáltam"

2015. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/513 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ez nem ad bizonyítékot a fajok egymásba alakulásának"


Csak kíváncsiságképp...mi a helyzet a kacsacsőrű emlőssel? Olyannyira köztes lény, hogy az első csontvázaikról mindenki azt hitte, hogy hamisítvány.


Vagy mondhatnám egész Ausztráliát, mert a kontinensvándorlás az élővilágán is meghagyta a nyomát.

2015. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!