Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mikor kapunk egy pontos...

Mikor kapunk egy pontos választ a Szentháromságra?

Figyelt kérdés

Egyesek azt felelik egy Isten van.De mivel Jèzust is Istennek mondják ès a Szentszellemet is de meg az Atyát is igy három van.Erre azt mondják a három egyben van,ès akkor mègis egy van.De akkor mièrt van háromság.

Uraim ezt ellehet dönteni vagy felejtsük el az egèsz Háromságot.



2016. dec. 30. 22:07
 51/101 anonim ***** válasza:

50.Hiába élsz csúsztatásokkal.

Azt idézd,hogy az Atya hol mondja Fiam te Isten vagy.A Fiu hol mondja,hogy Isten vagyok.

Mert azt mondta "nekem adatott minden hatalom égen és földön,de azt nem mondta Isten vaggyok.

De azt irja,hogy a minden hatalmat ezer év végén vissza ad az Atyának,és azután minden a régi kerékvágásban marad.De ettől te tölem azt hiszel amit akarsz.

2017. jan. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:

Ha látsz egy fickót, aki egy műhelyben, autók és szerszámok között autókat szerel, akkor ki kell mondania hogy autószerelő, hogy elhidd hogy az?

Az hogy maga sosem jelentette ki nyíltan az Istenségét, semmit sem von le azok értékéből, amiket állítottam. Szóval próbáld újra!

2017. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:

52.Nagyon érdekes vagy.

Amit Isten és Jézus mond az neked nem hiteles és amit te csak ugy emberként mondasz az hiteles.

Milyen alatomos csúsztatás"Az,hogy maga Sosem jelentette ki nyíltan az Istenségét,semmit nem von le azok értékéből amit állitottam"Erre csak annyit tudok mondani,hogy lassan kezdem intenzívebben elhinni,hogy az egész érved homokra épített hamis állítás ,éppen mint a háromság.

Akinek Jézus szava nem hiteles az ne emelje egyszintre Istennel az aki Isten szavát megveti oly modon,hogy"nem számit mit mondanak az (Atya és aFiu)"de neeked van igazad mert nem hiszel nékik.

Ugy,hogy az állitásaid nem erre az oldalra de még nem is kereszténynek való,szalmabáb ami már tüzet kapott.

2017. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:

"Mivel a farizeusok együtt voltak, Jézus föltette nekik a kérdést: „Mit tartotok ti a Messiásról? Kinek a fia?” „Dávidé” – felelték. Ő tovább kérdezte őket: „Hogyan nevezheti hát Dávid a Lélek sugallatára Urának, amikor ezt mondja: Így szólt az Úr az én Uramhoz: Ülj a jobbomra, míg ellenségeidet lábad alá vetem. 45Ha Dávid Urának nevezi, hogy lehet a fia?” Erre nem akadt senki, aki tudott volna neki egy szót is felelni. Attól a naptól nem is merték kérdezgetni."


(Mk 22 41-44)

2017. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:

#53

TE állítottad hogy sosem mondta magáról hogy Isten! Ennyire nem lehetsz értetlen...

A TE hülyeségedet vontam kétségbe, nem Jétus szavát!

2017. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:

55.Mia baj,csak nem gondolod,hogy nem értem amit írtál és azt amit én irtam.

Eppen ezért kérlek idézd azt a "hülyeséget" amit irtam, remélem joggal kérem. Azt,hogy mivel elszáltál Isten szavátol,átcsuszva a személyeskedésbe,azért van mert sarokba szorultál.

Ez azért természetes mert a Bibliának a pontos értelmezése nemcsapja ba az alázatost.De a gőgösnek ellenáll.

2017. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:

"Azt idézd,hogy az Atya hol mondja Fiam te Isten vagy.A Fiu hol mondja,hogy Isten vagyok."

Tessék, erre mondtam, hogy hülyeség, és èrtelmetlen elvárás. Ès ez nem személyeskedés, ez az igazság, hogy szemmel láthatóan nem is vagy tisztában a beszélgetés menetével, csak kötözködsz és magyarázkodsz.

Attól még, hogy Ő nem mondja ki, minden más ami eddig erre utalt, ezután is erre fog, hiába tereled a témát.

2017. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:

57.Ez,hogy van nálatok?

Sem Isten sem Jézus nem monja,azt,hogy Jézus Isten,azt sem mondták,hogy három isten van,de ti ezt mégis állítjátok.

Azt,hogy Isten a "szerelmes"fiának szólítja a Fiút.A Fiú Atyjának szólítja Istent ez nem igaz.

De az igaz állitásotok szerin mégis,hogy Jézus Isten,szentszellem isten,de ezt csak ti mondjátok Ők nem.Ők miért nem?Én Megmondom, azért mert amit állítasz az nem igaz .

Isten és Jézus mindent megjelentett amire az embernek szüksége van,azért írta a bibliát.De semmit nem iratott bele ami az embert nem érdekli.

Igy ha egyikük sem mondtak,hogy Jézus Isten akkor hiába egészited ki a bibliát mert akkor rád illik a Jel.22:18,19.

Töllem teheted,de hazugság, ami Isten ellen szól.És az sem baj de akkor ne nekem mond,hogy a fentiek szerint tévedek.

2017. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:

János 20:28, Fil 2:6

Nem kell hogy nekem higgy, de hogy a Biblia szavát próbálod letagadni, az rád nézve gáz...

2017. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:

59.Nekem a kérdésem az,hogy Ők mit mondjak egymásrol Isten és Jézus?

Az,hogy másodkézből mit mond az apostol a buzgósága által,mert amint mondtam ,mivel Isten nevébe jött Jézus,Isten múmiáját végezve és Isten eredetü is mondhatta Isten.De itt az számít Ők mit mondnak egymásrol és magukrol?

2017. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!