Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A sok hitetlen miért érez...

A sok hitetlen miért érez kényszert arra, hogy próbálja meggyőzni a hívőket, hogy nem létezik Isten?

Figyelt kérdés
Egyfolytában bizonygatni akarják, hogy nem létezik Isten, és meg akarnak győzni minden hívőt, hogy ők se higyjenek. Sokszor ők maguk hozzák fel a témát, akkor is, ha egész másról szeretnék beszélni. Mindig bizonyításokat várnak, sokszor már unom a vitát, és megmondom, hogy oké, akkor szerinted nincs, hagyjuk abba. Sokszor már szinte sírva próbálják bizonygatni, hogy akkor sem létezik. Meg egyébként is, sokkal több hitetlen ember látogatja a vallás témakört, mint hívő.
2017. márc. 17. 20:59
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted mi a hülyeség egész pontosan?
2017. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez jobb kérdés:


A sok hívő miért érez kényszert arra, hogy próbálja meggyőzni a hitetlen embereket, hogy létezik Isten?


Egyfolytában bizonygatni akarják, hogy létezik Isten, és meg akarnak győzni minden hitetlent, hogy ők is higgyenek. Sokszor ők maguk hozzák fel a témát, akkor is, ha egész másról szeretnék beszélni. Mindig hitet várnak, sokszor már unom a vitát, és megmondom, hogy oké, akkor szerinted van, hagyjuk abba. Sokszor már szinte sírva próbálják bizonygatni, hogy akkor is létezik. Meg egyébként is, sokkal több hívő ember látogatja a vallás témakört, mint hitetlen.



-----


Erre válaszol valaki?


(Dante voltam)

2017. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
3%
Az istentelenek,amikor úgy tűnik,hogy minket győzködnek Isten nemlétéről,tulajdonképpen önmagukat győzködik,mert elbizonytalanodtak.
2017. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
95%

# 23

Vagy tán nem-e éppen fordítva?

Az istenhívők ,amikor úgy tűnik,hogy minket győzködnek Isten létéről,tulajdonképpen önmagukat győzködik,mert elbizonytalanodtak.

2017. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
8%

Kedves PencroftTivald!


Melyik rovatban is vagyunk?

Ez,az "istentelenség kritikája"?


Nekem úgy tűnik,ez a valásos emberek kritikai oldala.Egy olyan kulturális kör,ahol különböző vallásos emberek megvitatják vallásos gyakorlatukat,vallási kérdéseket,ahova az ablakon beordibálnak az istentelenek a nyitott ablakon.Ki kérdezte őket?

2017. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem úgy tűnik,ez a valásos emberek kritikai oldala.Egy olyan kulturális kör,ahol különböző vallásos emberek megvitatják vallásos gyakorlatukat,vallási kérdéseket,ahova az ablakon beordibálnak az istentelenek a nyitott ablakon.Ki kérdezte őket?"


Na igen, a vallási rovatban a trollokkal szemben elnéző a GYAK.

Mernél csak a természettudományos rovatba bemerészkedni és cáfolni a törzsfejlődést...

Én sem értem, hogy a sok ateista minek izgul ezekben a rovatokban:)

2017. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 imakommandós ***** válasza:
0%

" Erre válaszol valaki?

(Dante voltam)"


Isten belehelyezte a szívünkbe a szeretetét, hogy próbáljunk megmenteni mindenkit akit csak lehet. ;)

2017. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
85%

"Isten belehelyezte a szívünkbe a szeretetét, hogy próbáljunk megmenteni mindenkit akit csak lehet. ;)"


>Persze, egy rakás bolondok házát küldött a nyakunkra, ő meg gondolom röhögve nézi az előadást onnan fentről. :D


Jó arc az öreg, de kissé fantáziátlan, a termékét eladhatná jobb promócióval is, mert a bibliaimádó fundamentalista keresztények, éppen csak taszítják a népet.


(Dante voltam)

2017. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 imakommandós ***** válasza:
0%
áájj Dante neked Istennel van bajod, maga a beszéde a bolondság számodra. Amit komolyan veszel és annyira nagyra értékelsz azt meg Isten fogja megcsúfolni.
2017. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem úgy tűnik,ez a valásos emberek kritikai oldala.Egy olyan kulturális kör,ahol különböző vallásos emberek megvitatják vallásos gyakorlatukat,vallási kérdéseket,ahova az ablakon beordibálnak az istentelenek a nyitott ablakon.Ki kérdezte őket?"


Ez a valláskritika rovat, ami azt jelenti, hogy a kategóriában olyan kérdések és témák vannak, amik bizonyos vallási téziseket, nézeteket és gyakorlatokat kritizálnak. A vallási gyakorlatok megvitatására ott a vallás rovat. Remélem csak trollkodsz.

2017. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!