Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért olyan sok itt a provokat...

Miért olyan sok itt a provokatív kérdés?

Figyelt kérdés

A témakörön belül kb. 90% provokatív kérdés. Ha valakit érdekel, volt-e özönvíz, valós-e az evolúcióelmélet, hány éves a Föld, miért nem néz utána valós forrásokban, egy csomó tudományos művet adtak ki a témában, akit érdekel, vesse össze a két álláspontot. Miért kell itt okoskodni egyeseknek olyan dolgokról, amikről fogalma sincs? Kimásolják kétes oldalakról a nevenincs elképzeléseiket, vagy maguktól ötletelgetnek valamit mindenféle tudományos alap nélkül. Aztán a végére már a másik hitét, meggyőződését fikázzák és lepontozzák, csak mert nincsenek egy véleményen.


Ezeket a vitákat már sokszor lejátszották, de mi értelme, ha úgysem hagyják meggyőzni magukat és nem nyitottak a másik álláspontjára?


Tisztelet a kivételnek! Köszönöm az értelmes válaszokat. Provokátorok, ha kérhetem, mellőzzenek.



2017. júl. 5. 14:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%

Ezt külön köszönöm:

5,11 Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket és minden gonosz hazugságot [1 Pét. 4,14.] mondanak ellenetek én érettem.


5,12 Örüljetek és örvendezzetek, mert a ti jutalmatok bőséges a mennyekben: mert így [Jak. 5,10. Zsid. 11,33-38.] háborgatták a prófétákat is, a kik előttetek voltak.


Ciki, mi, azért törlitek?:) Pedig témába vágó ...

2017. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%
Ami azért elég gáz, ha valaki úgy akarja védeni a kereszténységet, hogy a viselkedésével szégyent hoz a kereszténységre.
2017. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

#23

Mivel az istentelen ma már főként inkább pejoratív értelemben használatos, ha ezt erőlteted az ugyanúgy alatalan provokáció, amit teljes joggal törölnek.

Ez olyan mint mondjuk amikor egy vegán dögevőzik meg gyilkosozik mert meg mertél enni egy szalámis szendvicset. Egyrészt eleve pontatlan a megfogalmazás, másrészt nincs érdemi értéke egy vitában, ilyesmivel tényleg csak a másik felet provokálja az ember.

2017. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
#25, hát ha ateista szemmel azt látnám, hogy mit művelnek itt a keresztények, lehet én sem akarnék az lenni.
2017. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%

Látom mar törölték a kommentet, amire reagáltam.


#24 voltam.

2017. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mindkèt kreós beszólogatós kommentjeit törlik rendesen, nemcsak itt. Remèlem èszreveszik magukat.
2017. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
#27. Te olvastad már milyeneket írt a 43%-os? Jogosan töröltèk, csak ennyit mondok.
2017. júl. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sok a Troll.
2018. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!