Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha csak 6000 éves lenne az...

Ha csak 6000 éves lenne az univerzum, hogy láthatunk százezer meg millió fényévekre lévő csillagokat is?

Figyelt kérdés
Hiszen nem érhetett volna ide a fényük.

2017. júl. 16. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 követ62 ***** válasza:
70%

Kedves #40-es.

Nem vitatkozni akarok, mert igazad van. De amikor telóról írok nekem se mindig jön össze a helyes írás. Sőt néha kimondottan bosszant, hogy nem azt írja amit akarok a többedik próbálkozásra sem. Akkor úgy hagyom. Olyan is van, hogy elrontom és észre sem veszem.


Viszont az tény, nagyon szomorú és teljesen igazad van, hogy értelmes eszmecsere helyett egymást minősítik a hozzá szólók. Azt sajnos már én is tapasztaltam.


Szép napot.

2017. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 changename ***** válasza:
9%

"Keresztény szellemiség:

Alternatívák- Inkvizíció, emberek élve elégetése, keresztény háborúk"


Helyesbités- álkeresztény szellemiség, pl olyan mint te taylor

2017. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy álkereszténynek tartod őket, Changename, hiszen ugyanaz a fanatikus mentalitás jellemezte őket is, mint téged, a ragaszkodás a saját egyéni bibliaértelmezésükhöz.

Valójában sokkal inkább jellemző a keresztényi értékrend követése az erre járó teista evolucionistákra. A te írásaid, a stílusod inkább gyalázat a vallásodra nézve, semmi szeretet, semmi szelídség, semmi őszinteség nincs benned. Gyakorlatilag semmi a keresztényi értékrendből, a viselkedéseddel csak megcsúfolod Krisztust!

Gondolkozz egy kicsit, szerinted milyen kéne legyen egy keresztény! És te vajon miért nem vagy olyan?

2017. júl. 17. 09:19
 44/87 anonim ***** válasza:

"ugyanaz a fanatikus mentalitás jellemezte őket"


Kevésbé fanatikus mentalitás (néhány kivétellel), ha a történelmi kor ismeretében szemléljük az akkori eseményeket, és eltekintünk a manapság gyakran mantrázott vélt túlzásoktól, melyeknek a történészek kutatásai alapján nem sok alapjuk van.

2017. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
53%

"Valójában sokkal inkább jellemző a keresztényi értékrend követése az erre járó teista evolucionistákra. A te írásaid, a stílusod inkább gyalázat a vallásodra nézve, semmi szeretet, semmi szelídség, semmi őszinteség nincs benned. Gyakorlatilag semmi a keresztényi értékrendből, a viselkedéseddel csak megcsúfolod Krisztust! "

Mi ez a gyalázkodás már megint? A "fészbúkon" a kommentekben van ennyi gyalázkodás. Fejezd már be!

2017. júl. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:

"Mi ez a gyalázkodás már megint? A "fészbúkon" a kommentekben van ennyi gyalázkodás. Fejezd már be!"

Mit fejezzek be? Changename tolja itt a szánalmas hülyeségeit, én pedig jeleztem hogy mekkora szégyen amit csinál.

Ha majd emberhez méltó módon lesz képes megszólalni, akkor nyilván nem írok ilyet, de amíg valakinek joga van hülyének tettetni magát, addig nekem is jogom van hülyének hívni.

2017. júl. 17. 10:50
 47/87 anonim ***** válasza:

"Helyesbités- álkeresztény"


Ennyi erővel a diktátorok is álateisták voltak. :)

2017. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 changename ***** válasza:
0%

Kérdező!

Röhögteted még magad sokat? Vagy el keztél vergődni?

2017. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 changename ***** válasza:
0%

Kérdező!


Ha nem fejezgeted be a hazugságaidat és a hamis vádaskodásaidat, 1000 hozzászós is lesz a kérdésed alat, és részletesen szételemmezük a hazugságokat és megtévesztéseket és az alattomos jellemvonásokat, meg a huncut szókiforgatásokat és ezt ugy fogom tenni mint ahogy Jézus tette a hamis kígyók fajzatjaival

2017. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:

Vergődjünk még egy kicsit. :)


"Amugy a mi naprendszerünkben is van egy gázóriás amelyik cáfolja az ősrobbanást",


Az ősrobbanás szerint a világegyetem egy rendkívül sűrű, forró állapotból fejlődött ki. Ennek melyik gázóriás, és mi módon mond ellent?


"Ezen még segit a naprendszerünkben egy hold ami a bolygójábal elentétes irányba forog mint egy daráló és nem esik szét."


Plusz ezen még segít az is, hogy vannak olyan holdak, amik szintén ellentétesen keringenek, és szétesőben vannak, mint: Phobos (Mars), és Triton (Neptunusz), vagy csak meg kell nézni a Szaturnusz gyűrűjét. Az se véletlenül van ott.


"Az ősrobanás elve szerint nem lenne szabad ilyen megtörténjen. "


Az "ősrobbanás elve" nem írja le a bolygók és holdak mozgását. Sokkal inkább: Kepler törvényei, relativitás elmélet és Newton törvényei.


"Tudunk olyan galaxisokrol is amelyek ezt teszik. "


Meg tudunk összeütköző galaxisokról is. Biztos Istennek rossz napja volt, és azt mondta: "Ez a két galaxist meg különben is csessze meg!" :)

2017. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!