Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha csak 6000 éves lenne az...

Ha csak 6000 éves lenne az univerzum, hogy láthatunk százezer meg millió fényévekre lévő csillagokat is?

Figyelt kérdés
Hiszen nem érhetett volna ide a fényük.

2017. júl. 16. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 követ62 ***** válasza:
26%

Kedves #53.

Tudod szokták mondani, hogy egy verekedés nem ott kezdődik, hogy VISSZA ütöttem.

Mit akarok ezzel?

Ahhoz, hogy az ellenkező irányba forgó holdak, vagy bármelyik bolygó, galaxis úgymod szétessen ahhoz előbb az állítólagos evolúciós elmélettel kell szembe mennie. És minden gravitációs törvény ellenére azért is az ellenkező irányba kell forognia a többihez képest.

De vajon mi késztete ezeket az égitesteket a "dacoskodásra"?

Mert az evolúció elméletébe nem fér bel.

Az, hogy most ott tart, hogy szétesik az már csak a következmény. De mi, vagyis inkább KI indította el az ellentétes forgást?


"Szívesen. Gondolom azt akartad, hogy ellentétesen keringenek, és mégsem esnek szét, Isten csodájának köszönhetően, de én meg pont ellentmondtam ennek, mert vannak, amik meg szétesnek."


De tudod mit szeretettel ajánlom figyelmedbe ezt az előadást, de akár a többit is ettől az előadótól.

https://www.youtube.com/watch?v=4uml0CoWTj8


Hátha szélesebb lessz a látóköröd. Ja és a lóellenzőt vedd le mielőtt megnézed!

2017. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 követ62 ***** válasza:
17%

"Itt van ez az úriember is a videódban, fogalmam sincs ki is ő (NEM BAJ SZEMÉLYESN ÉN SEM ISMEREM), de rögtön elveszítette a hitelét, amikor az evolúciót ahhoz hasonlította, mintha egy szemétteleprobbanásból jönne létre egy karóra..."

Kedves #64.


Ebből látszik, hogy SEMMIT NEM ÉRTESZ AZ ÉGÉSZBŐL.

Ha értenéd, az is nyilvánvaló lenne, ezt csak jelképesen mondta. Miszerint ugyan olyan képtelenség az evolúció, mint, hogy az óra elkészüljön a szeméttelep felrobbanásából.


Ismét ajánlok egy előadást. Érdems megnézni.

https://www.youtube.com/watch?v=4uml0CoWTj8


Hátha sikerülne egysíkú gondolkodásod tágítani.


Már most leírom, nem kérek ajánlatokat, nekem nem szükséges a te verziódat tanulmányoznom, mert jártam iskolába és ott nekem is tanították az evolúciót, de utánna rá kellett jönnöm, hogy mindaz hazugság.

Tehát mondhatom egy lépéssel előrébb járok, mert ismerem a te érveide, de már ismerem a másik oldalt is.

Ezt egy ici-picit ez az előadás nálad is korrigálhatja.

De ne búsúlj van több is, ha érdekel. :)

2017. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
45%

#71. Èn már tènyleg kezdek belefáradni, hogy alapvető csillagászati tènyeket mondjak el újra ès újra. Hogy a bolygók mièrt forognak ès keringenek, már leírtam, olvass vissza. Hogy mièrt foroghatnak, vagy keringhetnek más irányba, arra is van magyarázatunk, de segítek. Nem "Istenvótèskèsz". Igazából a ti tökèletesre teremtett Univerzumotok elèg káoszos. Ègitestek jönnek-mennek, ès elèg csak felnèzni a Holdra, mennyi becsapódás törtènik. Elèg egy nagyobb ütközès, ès már nem úgy kering vagy forog valami, ahogy kellene.

Továbbá jó lenne, ha tiszáznánk vègre, hogy az evolúció az èlővilággal foglalkozik. A bolygók mióta èlőlènyek? Lol.:)

2017. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

#72.

Ugyan nem èn írtam, amire reagáltál, de èn úgy gondolom csak van oka, hogy a "felrobbant szemèttelepből óra" hasonlatot alkalmazzák.

Ha èrtenèk az evolúciót, akkor a "magától kifejlődött óra" hasonlatot használnák.

2017. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 követ62 ***** válasza:
Bocs. Elnéztem a számot.
2017. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 követ62 ***** válasza:
11%

"Igazából a ti tökèletesre teremtett Univerzumotok elèg káoszos. Ègitestek jönnek-mennek, ès elèg csak felnèzni a Holdra, mennyi becsapódás törtènik. Elèg egy nagyobb ütközès, ès már nem úgy kering vagy forog valami, ahogy kellene."

Vagy igen, vagy nem, de az BIZTOS.

Biztos vagy te abban, hogy azt látod amit? Nagyon jó, hogy ezeket láthatjuk esetleg tanulmányozhatjuk, de SEMMIT nemszámít, hogy valaki kap-e örök életet, vagy nem.

A fontos, hogy Istent akarjuk megismerni és mindezeket majd ráérünk az örökkévalóságon át tanulmányozni.


"Továbbá jó lenne, ha tiszáznánk vègre, hogy az evolúció az èlővilággal foglalkozik. A bolygók mióta èlőlènyek? Lol.:)"

Igaz a bolygók nem élőlények, csakhogy aki az evolúcióban hisz az mindezt az ősrobbanásból indítja abban pedig bizony benne vannak a bolygók, a csillagok az ÉLETTELEN DOLGOK stb.

Viszont azt állítani, hogy az élettelenből bonyolult élő lessz. EZ NEVETSÉGES!

Nagyon régóta kísérleteznek a tudósok azzal, hogy minden "alapanyagot" "ideális" körülmények közé helyeznek és mégis képtelenek élő organizmust előállítani.

Ha megtörtént volna az egész viág ettől lenne "hangos".

De sajna esélytelen. Mert erre EGYEDÜL ISTEN képes.

2017. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
61%
Vagy a tudomány.... csak idő kérdése....
2017. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
43%

Na szóval, a videó amit linkeltél, csak egy pár dolog:

- a kroki nem fejlődött, mert az nem evolúció, hogy régen 50 méteres volt, most meg csak 5 méteres

- az összes dínó, köztük a T-rex is, növényevő lehetett, mert hatalmasak voltak, és hát az elefánt is nagy, és ő se húsevő


Ezt csak itt így hagyom, elmélkedjetek rajta.......

XD

2017. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 követ62 ***** válasza:
11%

"Vagy a tudomány.... csak idő kérdése...."


Abban pedig biztos vagyok, hogy Jézus előbb jön el.

2017. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 anonim ***** válasza:
60%
:D Ennyi, aki képtelen, de legalábbis nem akar racionálisan gondolkodni, annak végtelenségig is ismételhetjük ezeket az alapvető ismereteket, akkor is igaza lesz, mert mi akkor se tudjuk, ha tudjuk, akkor sincs magyarázatunk, ha van. Neki van, és kész, bármilyen baromságokat hord össze. És persze a mi ismereteinket kéne bővíteni, hisz mi tudjuk miről beszélünk, ő meg nem. Nyilván nekünk kéne átvenni a nem tudást.
2017. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!