Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A konteósoknak ill. vallási...

A konteósoknak ill. vallási fanatikus embereknek miért troll mindenki, aki próbálja cáfolni őket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 11:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Probalj meggyozni egy hulye embert arrol h hulyeseget beszel, egyetlen erve a tamadas ellen az ha egyszeruen figyelmen kivul hagyja h baromsagot allit es nem foglalkozik azzal amit mondasz csak ismetli a sajat hulyeseget.
2017. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Bántottak? Feltételezem egy nekik megfelelő on-topikban trollkodtál, majd megsértődtél, mert rád szóltak. És gondolom offoltál is.
2017. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%

"obalj meggyozni egy hulye embert arrol h hulyeseget beszel, egyetlen erve a tamadas ellen az ha egyszeruen figyelmen kivul hagyja h baromsagot allit es nem foglalkozik azzal amit mondasz csak ismetli a sajat hulyeseget."

Ok, meggyőztél. Nem is próbállak az beírásod ellen győzködni:)

2017. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
De ugyes vagy h kioffoltad a kerdest es erdemben semmit se tettel hozza:) buszke lehetsz magadra h meg egy rovidszoveget se tudtal normalisan kimasolni:)
2017. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
2: nem, egyáltalán nem... engem nem bántottak, még nem is írtam hozzá ilyen témában, csupán azt tapasztaltam hogy akik próbálták meggyőzni a konteósokat instant le lettek trollozva... mint ha erre edzették volna őket vagy nem is tudom...
2017. júl. 19. 12:31
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Egy vallási fanatikussal nem lehet mit kezdeni, csak szénné oltani. Több kérdésnél is láttam, hogy a válaszolók próbáltak érvelni, indokolni, tényekkel meggyőzni, de nem sikerült. A fan csak hajtja a magáét, és ha nem tetszik neki a válasz, akkor támad, átkozódik, stb. Mivel saját érvei nincsenek.
2017. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

Mert aki fanatikus, az rendszerint egy kitalált mesevilágban él, átértelmezi a tényeket (pl ufókat vagy tervezettséget lát bele mindenbe), éppen ezért nem is képes feldolgozni olyan fogalmakat minthogy bizonyíték, cáfolat, hisz ezekről is hibás képet alkot. Lásd, egy ufófanatikusnak elég hogy ha egyedül ő nem tudja megállapítani egy fémdarabról, micsoda, akkor azt már bizonyítékként kezeli hogy ezt földönkívüliek hozták ide. Egy vallási fanatikusnak elég ha ő képtelen megérteni egy folyamat természetességét, akkor már bizonyítékként kezeli hogy azt valakinek terveznie kellett.

Vagyis gyakorlatilag egy fanatikus ember egyszerűen meggyőzi magát azzal hogy a semmibe is bizonyítékokat lát bele, csak persze ezt ő tényleges bizonyítottságként éli meg, vagyis ha valaki ezt nem érti, az csakis troll lehet, merthát ott vannak a bizonyítékok hogy neki igaza van!


Nem igazán lehet velük mit kezdeni, ha valaki szerint földönkívüliek teremtették az életet a Földön, vagy legalábbis látogatnak minket, ha valaki szerint már több civilizáció is megelőzte a minket, vagy üreges a Hold, vagy lapos a Föld, vagy 6000 éves az univerzum, akkor úgyis bizonyítékot fog belelátni a legnagyobb marhaságba is, és képtelen lesz feldolgozni hogy ezt más miért nem érti.

Talán majd rájönnek idővel a tévedésükre. Vagy nem. De legalább nem ártanak vele senkinek, legfeljebb őket nézik bolondnak.

2017. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
16%

"De ugyes vagy h kioffoltad a kerdest es erdemben semmit se tettel hozza:) buszke lehetsz magadra h meg egy rovidszoveget se tudtal normalisan kimasolni:)"

Nem túl frappáns replika:)

Te aztán sokat tettél hozzá érdemben, és feltételezem sosem rontottál sem másolást, sem helyesírást, sem semmit. Gondolom a rövid szöveg az egybe van írva, én tudom rosszul. És a hogy elé sem kell már vessző és a sem helyett a se is jó. Elnézésedet kérem, hogy nem voltam 100%-os! Mindenképpen téged bizonyít a hibás másolásom, Mr. Tökéletes!

2017. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Dongaben ***** válasza:
93%

Az eredeti kérdésre:

Ilyen az ember. Egy gyengébb jellemű embert könnyű meggyőzni valamiről, ami "ködös". Aztán, akkor is, "Foggal-körömmel" ragaszkodik hozzá, ha maga is rájön, hogy butaság... Ilyenek vagyunk...:)

2017. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért, mert amikor valaki már nem tud kikezdeni az érvekkel és nem tudja már kétségve vonni a leírtak hitelességét, és mivel igencsak fájdalmas lenne bevallani, hogy tévedett, mert tiltja a büszkesége, ezért a "csakazért is találok valami kifogásolni valót" elve alapján jobb híján próbálja lejáratni azt, aki állít valamit.
2017. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!