Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A konteósoknak ill. vallási...

A konteósoknak ill. vallási fanatikus embereknek miért troll mindenki, aki próbálja cáfolni őket?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 11:58
1 2 3
 11/26 changename ***** válasza:
2%

Kedves 44%barátom

Hagyad őket, nem látod hogy most tombolják ki magukat meg bíztatják magukat a sok matt miatt amit amit a félrevezető okoskodásaik miatt kaptak.

A 78%-os a leg icki-vickibb valami nagyon csípi a szemeit meg a haverjainak is.

Azt hiszi magárol hogy ő itt a gyakorin a konyhapici.

Ne foglalkozz velük mert nemrég szabadultak az iskolábol és munkanélküliek, ami igazolja is hogy hétköznap meg hétvégén is bármikor bármelyik órában itt vannak.

Mindjárt jönnek majd hogy személyeskedek meg ateista vagyok meg troll meg álkeresztény.meg bigott meg fanatikus,stb... enyi telik tőllük

Az Ur legyen veled továbbra is barátom.

2017. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

#11.


Érdekes. :)

1. állítás: ne foglalkozz velük, ezek ilyenek-meg-olyanok

2. állítás: na, majd mindjárt jól megmondják, hogy én ilyen-meg-olyan vagyok mert "enyi telik tőllük"


U.i.: Nem egy 78 %-os jár errefelé.

2017. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%

@changename

Testvér, igazad van!

A 78%-os nem bírja ki, megint előhozta a 6000 éves Föld témát:) Vitakényszere van, hisz az elmúlt 3-4 hétben kb. hússzor volt ebből vita, amiben részt vett. Mivel vesztésre áll, inkább minden fronton próbál minket személyesen támadni.

Engem valahol szórakoztat, hogy vannak követőim. Néha megetetem a trollokat, miattam ne szenvedjenek

De szerintem nem szabad az ő stílusukat felvenni. Nekem a tudás, a természettudomány a fegyverem, nekik a szalmambábozás, mellébeszélés, személyeskedés. Maradjon ez így!

Áldjon az Isten!

2017. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%

"U.i.: Nem egy 78 %-os jár errefelé."

Én is említettem. Elnézést. Akinek inge, magára veszi.

2017. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Dongaben ***** válasza:
76%
"Nemtom" (Bocs, de vidéki paraszt gyerek vagyok...) Isten nem teremtett internetes fórumot, ahol "bárki-bármit fikázhat..."? Inkább iszom még egyet... "Eksön"!
2017. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%

Jut eszembe az ingről:

A kérdés a konteósokról (összeesküvés elméletekben hívőkről) és a vallási fanatikusokról szól.

Ti melyikek vagytok a kettő közül?

2017. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
6%

"Ti melyikek vagytok a kettő közül?"

Gyenge

2017. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
82%
A 44%-os feltehetően vallási fanatikus, Changename pedig már lebukott hogy troll, mert egyszer a 44%-ossal karöltve próbál gyalázni mindenkit aki nem elvakult kreacionista, de egy másik kérdés alatt meg a minap a keresztényeket aljas gyilkosozta.
2017. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
5%

"próbál gyalázni mindenkit aki nem elvakult kreacionista"

Nyugi, nem gyaláztam senkit, ellenben te még most is azt csinálod:)

Kreós témájú kérdésekben válaszolok ON. Ha ez neked gyalázás ...

Bár a logikai levezetéseid alapján értem, hogy ez neked gyalázás:)

Örülsz, hogy válaszolgatok neked?

2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
5%

"egy másik kérdés alatt meg a minap a keresztényeket aljas gyilkosozta"

Mi ez? Valami gyerekes árulkodás? Kinek csinálod a műsort amúgy? Szerinted ezzel igazabb lesz a törzsfejlődés? Vagy mi a célod?

2017. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!