Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik lapos földben meg néhány...

Akik lapos földben meg néhány ezer éves világegyetemben hisznek, szerintetek tényleg komolyan is gondolják, vagy csak unatkozó trollok akik ilyen képtelenségek hangoztatásával próbálnak feltűnősködni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 13:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerűen csak elvakult vallási fanatikusok.
2017. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk az ilyet úgy hívják, hogy BUTA.
2017. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
70%

A Biblia hol írja, hogy lapos a Föld?

Olvastad egyáltalán, vagy jó provokálni(


A Biblia a Föld kerekségéről ír!!!

Kerek mióta lapos?

2017. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
67%

''Akik lapos földben meg néhány ezer éves világegyetemben hisznek, szerintetek tényleg komolyan is gondolják, vagy csak unatkozó trollok akik ilyen képtelenségek hangoztatásával próbálnak feltűnősködni?''


Ez a kérdés is,volt többször is, és ránk mondod, hogy troll.

2017. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

"A Biblia hol írja, hogy lapos a Föld?"

Olvass bele egy-két laposföldes irományba, elég sok Bibliai idézettel szokták alátámasztani a mondokájukat.

Másrészről én egy szóval sem említettem a Bibliát. Hogy egyből arra asszociáltál, tulajdonképpen ez is arra utal hogy bizony a Biblia és a lapos földben való hit között van összefüggés, még a te gondolataidban is.


"A Biblia a Föld kerekségéről ír!!!

Kerek mióta lapos?"

Egy korong például helyből kerek és lapos is.

2017. okt. 15. 14:05
 6/61 anonim ***** válasza:
15%
A kérdés is már ugyan olyan unalmas, mint amennyire buta a 3. válasz. Attól mert valami kerek, lehet lapos. A kerek az nem gömbölyűt jelent.
2017. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
36%
A lapos földet én elvből elítélem, hiszen egy mese habbal, a fiatal földet viszont hiszem. Kreacionista vagyok. :)
2017. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
53%
A másik, amiről szeretnék írni, hogy a biblia nem ír lapos földről, ezt nem is értem honnan vették a kedves ateista válaszolók és kérdezők. Kerek lehet egy gömb is, nem csak egy korong, tehát nem értem az érveket, akik azt mondják: "A biblia azt írja, hogy lapos a Föld" én ezt a féle nonsense kijelentést teljesmértékig elítélem és egyáltalán nem is látom okát, hogy egy igaz keresztény is megkapja. :)
2017. okt. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Kedves Balinhun!

Bevallom, ezzel most kicsit megkavartál :D Szóval az egyiket hiszed, a másikat mesének tartod? Mi a különbség?

Hiszen egyiket sem mondja ki a Biblia, hanem emberek magyarázzák bele, és mindkettő ellen szól a valóságban minden létező bizonyíték.

Mitől hihetőbb számodra az hogy a Föld csak pár ezer éves, miközben ugyanezen az elven a másikat elutasítod?

2017. okt. 15. 14:32
 10/61 anonim ***** válasza:
18%
Mért kedves Kérdező, a Kreacionizmus kimondja, hogy lapos a föld, vagy csak annyit említ meg, hogy a Föld nem 4.3 milliárd éves, hanem csupán kb. 6-7 ezer. :) Mért lenne ez kizáró oka annak, hogy én egy közel gömb alkú Földben hiszek? :) Én csak azt mondom, nem látom annak érvét, hogy a Föld 4.3 milliárd éves lenne, a Biblia pedig azt írja, hogy fiatal, számolás alapján, amit nem ragozok, hiszen számotokra nincs értelme úgy, mint számomra annak nincs értelme, hogy 4.3 milliárd éves lenne a Föld. :) Emberek tévednek, emberek tanulnak is és az emberek butulnak is. Azt látom, amit leírok, és az az, hogy butulunk egyre jobban és annyira nem vagyunk öregek mint sokan azt gondolják. :)
2017. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!