Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik lapos földben meg néhány...

Akik lapos földben meg néhány ezer éves világegyetemben hisznek, szerintetek tényleg komolyan is gondolják, vagy csak unatkozó trollok akik ilyen képtelenségek hangoztatásával próbálnak feltűnősködni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 13:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
31%

"Oké. Számolj kérlek utána. Így is hülyeség, nem változtat a dolgokon"


Ha ha ha, pedig a tudósok építettek egy neutron csabdát, és az adatok azt igazolják hogy 1 %-ot veszit 1000 évente az energia kiáramlásábol.


Járjatok csak utánna ne legyetek fotellusták meg játszodjátok meg a tudosokat, közben meg nulla a köbön az egész reszketés.


A Hold kialakukása még jobb lessz.

A 3 hipotézis kudarca alcímen és a 4.-ik valósága vagyis Teremtve.

2017. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
24%

"Tehát a kretardok ismét csak kiszoptak a kisujjukból néhány kamuszöveget, amit természetesen ismét csak nem bizonyít semmi, de te pedig gondolkodás nélkül bevetted. Büszke lehetsz magadra..."


Én Istenre vagyok büszke hogy megteremtette ezt a csodálatos Univerzumot, Galaxisokat, Naprendszereket.


Én a kisujjambol az ember meg a majom közös ősét szoptam ki.

2017. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
27%

"Én a kisujjambol az ember meg a majom közös ősét szoptam ki."


Mielőtt majom voltam kiszoptam az ujjaimat

azért nincs olyan dúrva idomtalan szőrös ujjerceim.


Vagy leégett tűz rakás közbe és már a gyerekeimnek nem is volt szörös az ujja.


Jó mi?

Itt a vége fuss el vélle.

2017. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi tömény hülyeséghez már úgy érzem, hozzá kell tennem ezt-azt.

Nézzük sorban:

1979-ben vetődött fel, hogy a Nap zsugorodik. Végül ez a tanulmány ki sem lett adva, mert időközben rájöttek, hogy a számítás tele van hibákkal, és az állítás nem állja meg a helyét (ez a "megfigyelés" John Eddy és Aram Boornazian nevéhez fűződik).

1980-ban Shapiro megjelentett egy tanulmányt. 1736 és 1973 között megfigyelt Merkúr átvonulások adatait vizsgálták, és nem találtak adatot arra vonatkozóan, hogy a Nap mérete ezen időszak alatt jelentősen csökkent volna.

1998-ban megjelent egy másik tanulmány: ( [link] Összefoglalva: itt sem találtak jelentős változást a Nap méretében (vizsgált időszak: 1981-1987).

Mire hivatkoznak a kreósok? Hát persze, hogy Eddy-re és Aramra:

[link]

Rögtön a bemutatás első mondata: elképesztő bejelentést tettek.....

Ez nem neked szól, Genesis, te úgyis szelektálod az információkat, úgy, ahogy a fenti kreós cikk is. Ez azoknak szól, akik esetleg most olvasnak először a zsugorodó Napról. Csak hogy tájékozottak legyetek.

2017. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
23%
Akik lapos földben meg a törzsfejlődésben hisznek, szerintetek tényleg komolyan is gondolják, vagy csak unatkozó trollok akik ilyen képtelenségek hangoztatásával próbálnak feltűnősködni?
2017. okt. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
100%

A fotellusta kifejezésen borultam. :D

Utána meg jött a szőrös ujj, amit simára szopkodtunk és végem lett. :D

2017. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

Kedves Balinhun!

Köszönöm a válaszod! Bevallom, továbbra sem igazán értem, mi alapján teszel különbséget, de legalább megtudtam hogy így is gondolkodnak emberek. De azt hiszem meggyőzni tényleg nem fogjuk egymást :D

Kívánom a legjobbakat :)


Kedves Genezis, bocsi, nem akarlak megbántani, de neked tényleg felesleges volt kommentelned. Ha alapvető tényekkel sem vagy tisztában, és olyan állításokkal tudsz csak érvelni amiknek alapot sem tudsz adni, mit csinálsz egy vitában?


Kedves 43%-os!

A törzsfejlődés tudományos tényeken alapul, és valós megfigyelések támasztják alá.

A lapos föld mellett semmi nem szól, csak a Bibliába magyarázzák bele egyesek, pont ugyanúgy mint a fiatal föld esetében.

Ne keverd a dolgokat!

2017. okt. 16. 13:23
 58/61 anonim ***** válasza:
26%

"A törzsfejlődés tudományos tényeken alapul,"


Tuggyuk, hallottuk már sokszor ezt a közmondást, csak mik ezeket a tényeket mesének mondjuk :)


"és valós megfigyelések támasztják alá."


Dülöngzik vagy miért?

A megfigyelések valósak, csak hogy alá lehessen támasztani kellenek a mesék.


"A lapos föld mellett semmi nem szól,"


Ott is csak a mesék.


"csak a Bibliába magyarázzák bele egyesek,"



Ugyan ugy mint a törzsfejlődést.



"pont ugyanúgy mint a fiatal föld esetében."


A fiatal föld esetét " részletesen" ecseteli a Biblia, csak egyeseknek csípi a szemét és próbálgatják a másik mesét elhitetni az emberekkel hogy, {nem ugy kell értelmezni}



**A törzsfejlődés tudományos tényeken alapul, és valós megfigyelések támasztják alá.

A lapos föld mellett semmi nem szól, csak a Bibliába magyarázzák bele egyesek, pont ugyanúgy mint a fiatal föld esetében.

Ne keverd a dolgokat!**


Sok tudományosan gondolkodó ember szerint meg nem!

És akkor mi van? Ugye fáj ez neked? Sérti a vallásodat mi? A kiírt kérdésed erröl árulkodik de nagyon.


Ne keverd a dolgokat!

2017. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

Genezis, kérlek ne erőltesd, ezzel csak saját magadat járatod le!

Csak röviden:

- a tények épp attól tények hogy nem csak mesék meg kitalációk

- az alátámasztott pont azt jelenti hogy biztos lábakon áll

- a törzsfejlődést senkin nem a Bibliából olvasta ki

- a keresztények nagy része nem hisz a pár ezer éves földben, tehát bárhogy erőlteted, a Bibliában nincs szó a bolygó koráról

- egy tudományosan gondolkodó ember még nem lesz egyből evolúcióbiológus, így nem is számít mit gondol ebben a témában

- nem vagyok vallásos


6 hiba egy ilyen kommentben, tényleg nem értem miért jó neked a saját tudatlanságod és elvakultságod reklámozni :/

2017. okt. 16. 14:49
 60/61 Blaster123 ***** válasza:

Felesleges időpazarlás Genezis-el vitatkozni még beszélgetni is.

Mindenkinek saját véleménye lehet a világról, ennek olvashatjátok egy elborult változatát Nála.


Mindenesetre a Kérdező általa választ kapott, komolyan gondolják ezeket a marhaságokat.

2017. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!