Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek is így gondolkozna...

Szerintetek is így gondolkoznak a hívők?

Figyelt kérdés

Nem saját megfogalmazás de nagyon jól érvel aki ezt írta:

"Sajnos azt is látom hogy a hívő embereknek semmi sem jó bizonyíték.

Sajnos ott tartunk ha egy hívő embernek a Biblia azt mondaná a pirosról hogy fekete , akkor az.

Még ha tudja azt hogy nem így van akkor is elfogadja , mert a Biblia , Jehova ill. Krisztus mondja

."



2018. febr. 4. 16:39
1 2 3
 21/24 Andizsuzsi ***** válasza:
69%

"Én semmit csak egy érdekes meglátást vázoltam fel a hívőkkel kapcsolatban :D "


Szóval te még semmit sem próbáltál bizonyítani egy hívőnek sem, de tudod, hogy reagálna rá.

2018. febr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint azok az emberek,akiknek nincsenek önálló gondolataik,vagy azokat maximálisan érdektelennek ítélik,azok igyekeznek idegen emberek gondolatairól fantáziálni,hazudozni,illetve nekik tetszetős elképzelések megfogalmazásai mögé bújni.


Ha valaki egy értékrendbe sorolható emberi közösséget általános szabályok közé igyekszik szorítani,SEMMIT SEM ismer az emberekről.

2018. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 tgt ***** válasza:
A hívők így gondolkoznak szerintem is. Elhiszik, amit a Biblia ír, azért, mert a Biblia írja. Elég abszurd.
2018. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

# 21

...

Szerinted itt nem lehet olvasni hívős baromságokat... :D

2018. febr. 14. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!