Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nektek van hasonló történetete...

Nektek van hasonló történetetek "ex istenhívőként"?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. márc. 17. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Tudom nem engem kérdeztél, de én ateistából lettem keresztény. Az elso linken az író úgy írja le a torténetét, mintha egy betegségbol gyógyult volna meg.


" Elkezdett egy állandó bűntudat kialakulni bennem. Egy rossz gondolattól is pánikba estem"


Nálam pontosan az ellentéte, most sokkal jobban érzem magam, Isten betolti az urességet az életemben, úgy érzem, hogy elotte egy járó-kelo élettelen zombi voltam, most viszont már van értelme az életemnek.

Bár a hitgyulis féle karizmatikus-pünkösdi tanításokat távol érzem magamtól, azt nem tudom befogadni.

Tudnám elemezgetni a linket, de csak azt akartam leírni hogy van ellentéte is annak, hogy hívobol ateista lesz.

2018. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Miért baj, hogy az 1-es hisz Istenben?


A keresténység nem mitológia!

2018. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A tények nem ezt mutatják! :/
2018. márc. 17. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Itt egy video!


[link]

2018. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ez mit bizonyít?

Ilyet én is összevágok a Harry Potterből vagy a Gyűrűk Urából de attól az még nem lesz igaz!

2018. márc. 17. 16:10
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Elég vacak videó lett belinkelve. :/


Valaki tényleg elmondhatná, hogy mi a különbség a keresztényég és a több ezer másik vallás között, ami valah létezett.

Szerintem semmi.

2018. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Ennél mocskosabb videót életemben nem láttam. 5. ha neked ez komolyan tetszik vizsgáltasd ki magad egy orvossal, de legalább heréltesd ki magadat és vonulj el jó messzire a világtól az istenedhez. Kb. feléig néztem. Nem gyakran nézek fel erre az oldalra, megfogadtam már, hogy nem törődöm a vallásos emberekkel, de ez egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot. Az előtt nem tudok szó nélkül elmenni, hogy valaki egy nem létező valamit többre becsüljön a saját GYEREKÉNÉL!!!!!! A SAJÁT CSALÁDJÁNÁL!!!!!!!!!!! És van olyan barom aki még lájkolja is. Na én ezért rühellem a vallást.
2018. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 8

Ez az a típusú ember aki felhívja a Tihanyit egy gerincműtétért! :D

2018. márc. 17. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Amíg magának lesz az a gerincműtét addig nem érdekel. Csak remélem hogy az 5. válaszoló valamint a videó feltöltői (mert, hogy most látom, hogy a videó kétszer van feltöltve) és a videókat lájkoló 21 ember lesznek oly kedvesek és nem szaporodnak.
2018. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd be, hogy ez a történet nem igaz.

https://www.youtube.com/watch?v=ycX_6yu4eEU

2018. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!