Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves hívők! Miből gondoljáto...

Kedves hívők! Miből gondoljátok, hogy Isten létezik? Tudom, hogy unalmas már a kérdés, de akkor is ti bele gondoltatok már a dolgokba?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 20:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/194 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

#39:

Nem hiszem. Az embernek öntudata van.

Egyébként ja, kicsit pontosítsd a fogalmat, mert "lélek" alatt már sokfélét mondtak.

2018. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/194 anonim ***** válasza:
14%

A lélek bennünk van és hallhatatlan, az vagyunk mi a test csak egy közvetitő.

Halálközeli élményekkor kiszakad a testből és a szellem túlvilági létet és megtapasztalhatja.

A lélek halál után szellemmé válik és kimegy a testből.

2018. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/194 anonim ***** válasza:
83%

"A lélek bennünk van és hallhatatlan, az vagyunk mi a test csak egy közvetitő.


Halálközeli élményekkor kiszakad a testből és a szellem túlvilági létet és megtapasztalhatja.


A lélek halál után szellemmé válik és kimegy a testből."


Ebből nem derült ki kb semmi.

Mintha azt kérdezném, hiszed e hogy létezik a kompa-rutyutyu? Mikor megkérdeznéd hogy az mégis mi a lótúró, akkor annyit mondanék hogy hát a vízben van és van színe és aki vízbe megy az megtapasztalhatja.

2018. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/194 anonim ***** válasza:
67%

Kedves nem hívők! Miből gondoljátok, hogy Isten nem létezik? Mivel magyarázzátok a nagy bumm okát! Mivel magyarázzátok, hogy az evolúcióba nem szólhat bele külső intelligencia, már ha hisztek az evolúcióban?


Lehet hinni a semmiben, hogy ez hozta létre a világot, és a véletlenben, hogy ez mozgatja a dolgokat teljes mértékben, de aki Istenben hisz, az sem rosszabb ennél, mert ezt már tudományosan úgyse lehet bizonyítani.

2018. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/194 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%

#42:

Ó, te az agyra gondolsz. De az, hogy halálunk után szellemmé válunk, arra sajnos az agyunk nem képes. Viszont nagyon sok érdekes dologra igen. Az agy (főleg az emberi) az univerzum egyik legcsodálatosabb és legbonyolultabb objektuma, durván 3 milliárd év alatt fejlődött ki ilyenné. Amit ti, okkultizmusban hívők léleknek, avagy szellemnek hisztek, az az agyunk, 100%-ban fizikai, csak éppen egy olyan bonyolult idegrendszerrel működik, amit felfogni is nehéz. Ezt el kell fogadni. De tudom, hogy úgysem fogjátok elfogadni, szóval hiába jártatom a számat.

2018. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/194 anonim ***** válasza:
84%
Én egyszer hallottam valakiről aki állítólag ismert valakit aki majdnem látta, csak elúszott!
2018. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/194 LeonScottKennedy ***** válasza:

#44:

Mint az Ősrobbanás, mint az evolúció bizonyított, az egyház által elfogadott tények.

De ezt már leírtam korábban ugyanitt, ha újak jönnek, légyszíves legalább olvassanak vissza, ne kelljen ugyanazt leírnom 3-szor, csak mert annyira tájékozatlanok, hogy 2018-ban megkérdőjelezik az evolúciót.

2018. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/194 anonim ***** válasza:
0%
És a hidrogén, meg az oxigén, hogyan alakult ki? Mi, vagy ki dönti el, hogy abból víz lesz?
2018. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/194 anonim ***** válasza:
67%

"És a hidrogén, meg az oxigén, hogyan alakult ki? "

Protonok, neutronok, elektronok nem mondanak semmit?

2018. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/194 anonim ***** válasza:
23%

"És a hidrogén, meg az oxigén, hogyan alakult ki? Mi, vagy ki dönti el, hogy abból víz lesz?"


Figy, szerintem hagyd a kémiát, mert nagyon nem megy.

2018. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!