Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan lehet megcáfolni...

Hogyan lehet megcáfolni ezeket a "csodákat"?

Figyelt kérdés

Nemrég megnéztem néhány videót amikben keresztény vallási vezetők (főként amerikaiak) betegeket gyógyítanak stb. Én ateistaként nem hiszek ezekben, és ezeket a "gyógyításokat" sokszor megcáfolták már, viszont láttam olyan videókat amikben Joshua Mills, egy pásztor egészen hajmeresztő dolgokat állít, pl. hogy aranypor jelenik meg az arcán és a gyülekezet tagjain is, olaj kezd el folyni a kezéből, vagy hogy valakinek aranylani kezdett a cipője, és ezekről képek és videók is vannak.

Szóval erre lennék kíváncsi, hogy ezekre milyen racionális válasz van, egyáltalán hogyan tudta ezeket kivitelezni?

Próbáltam utánanézni, de nem igazán találtam róla vagy egyáltalán erről a témáról semmit angolul sem.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. márc. 15. 16:23
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%
Valamit csak a szívével tud megérteni, felfogni az ember.
2019. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Anahystor ***** válasza:
Persze. A mesében.
2019. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!